کمپین کمک آموزشی و تحصیلی به دانشجویان در شرایط بحران کرونا

کمپین کمک آموزشی و تحصیلی به دانشجویان در شرایط بحران کرونا

گروه علمی ديجی قلم خواستار کمک شما بزرگوارن برای ايجاد زير ساخت فضای آنلاين 24 ساعته برای اين ترم تحصيلی است. هدف ما ايجاد ارتباط تصويری بر بستر سايت www.digighalam.com بين دانشجويان و اساتيد است. نياز داريم تجهيزات لازم را خريداری نماييم. # کرونا_را_شکست_می دهيم

هنوز هیچی

از 5,000,000 تومان

20 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کمپین کمک آموزشی و تحصیلی به دانشجویان در شرایط بحران کرونا

کمپین کمک آموزشی و تحصیلی به دانشجویان در شرایط بحران کرونا

گروه علمی دیجی قلم سعی بر آن دارد تا در این شرایط بحرانی که کل دنیا و مخصوصا ایران درگیر این بیماری سخت شده است، راه تحصیل را برای دانشجویان هموار کند. دانشجویان اقصی نقاط ایران به ویژه مناطق محروم که در همان روزهای شیوع این بیماری مجبور شده اند موقتا دانشگاه نروند، نیاز به همدلی، مشاوره و کمک بيشتر سازمان های مردم نهاد در خصوص بهبود روند تحصيلی خود هستند.

گروه علمی ديجی قلم خواستار کمک شما بزرگوارن برای ايجاد زير ساخت فضای آنلاين 24 ساعته برای اين ترم تحصيلی است. هدف ما ايجاد ارتباط تصويری بر بستر سايت www.digighalam.com بين دانشجويان-دانشجويان و دانشجويان-اساتيد است. نياز داريم تجهيزات لازم برای ايجاد بستر ارتباط تصويری، تبادل جزوات و خدمات دانشگاهی را خريداری نماييم. همچنين جمع کثيری از اساتيد نخبه در داخل و خارج کشور، دانشجويان مقاطع تحصيلی دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در گروه علمی ديجی قلم برای حضور در اين کمپين اعلام آمادگی نموده اند. لذا نيازمنديم ما را در اين کمپين انسان دوستانه ياری نماييد.

 

دست در دست هم برای مبارزه با همه گيری ويروس کرونا تلاش می کنيم.

                                                                                  ما را در اين خدمت رسانی انسان دوستانه یاری نماييد.  

 

# در_خانه_می مانيم

# کرونا_را_شکست می دهيم

#کرونا_را_جدی بگيریم