تأمین هزینه چاپ مجله تخصصی فرهنگی هنری «درخت هنر»

این مجله با شماره ثبت 81684 از وزارت ارشاد/50 صفحه در قطع B4/ با مطالب اعضا تحریریه/صفحه‌بندی شده و آماده انتشار است. با توجه به افزایش نرخ کاغذ در ماه‌های اخیر متأسفانه نتوانستیم نسبت به اخذ آگهی تبلیغاتی هزینه‌های مربوط به چاپ را تأمین نمائیم.

افزودن به علاقه مندی ها

هنوز هیچی

از 3,000,000 تومان

موفق نشد! :(

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

تأمین هزینه چاپ مجله تخصصی فرهنگی هنری «درخت هنر»

بعد از دو سال تونستیم مجوز وزارت ارشاد برای چاپ و انتشار یک مجله تخصصی هنر رو دریافت کنیم. در نهایت با جمع‌آوری مطالب (داستان، شعر، نقد فیلم و مقالات ادبی و هنری و...) مجله توسط اعضای تیم در برنامه ایندیزاین صفحه‌بندی شد و الان کاملا آماده‌ی چاپ و انتشاره.

این تصویر پیش‌نمایش جلد مجله است که ذهنیتی درباره مجله پس از چاپ به شما نشون میده


سعی کردیم برای چاپ مجله از کمک اسپانسرها و اخذ آگهی تبلیغاتی استفاده کنیم اما با توجه به گرانی‌های کاغذ در ماه‌های اخیر و افت قدرت خرید در بازار، دو اسپانسری که قرار بود با ما همکاری کنند از ادامه همکاری انصراف دادند و ما در حال حاضر با آماده بودن تمام مطالب و جزئیات بخاطر نداشتن وجه مالی از چاپ مجله محرومیم. ضمن اینکه فرصت زیادی تا پایان مهلت چاپ شماره اول مجله نداریم (تا 15 آبان 97)

این نکته هم بگیم که برای شروع کار و باطل نشدن مجوز پروانه نشر مجبور شدیم اینجا درخواست همکاری و کمک کنیم. و از شماره‌های بعدی احتمالا با فروش نسخه‌هایی از مجله می‌تونیم هزینه‌های بعدی رو تأمین کنیم ولی در شروع کار نیاز به حمایت شما داریم.


در صورتیکه یک شرکت یا موسسه یا سازمان راضی بشه که کل هزینه‌های مربوط به چاپ رو تقبل کنه ما هم می‌تونیم در مقابل آگهی تبلیغاتی‌شون رو در پشت جلد و صفحات دیگر مجله و همچنین سایت نشریه (www.derakhtehonar.ir) و شبکه‌های اجتماعی دیگه‌مون قرار بدیم و به نوعی این کار خیر رو تا حدودی جبران کنیم.

پیش نمایش جلد و داخل صفحات که تماما آماده چاپ هستند.


مزیت نشریه ما نسبت به نشریات دیگه اینه که تمام مطالب و طراحی گرافیکی مجله توسط نویسندگان و هنرمندان جوان و متخصص در تیم خودمون انجام شده و هیج تشابهی چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ محتوایی به نشریات دیگه نداره.

با توجه به نیاز جامعه به مطالعه و کتابخوانی از یک طرف لازمه که محتوایی مناسب حال و روز جامعه تولید و منتشر بشه و از طرف دیگه فضایی در اختیار هنرمندان و تحصیلکردگان هنر و ادبیات مخصوصا جوان‌ترها قرار بگیره که بتونن مطالب خودشون رو به اشتراک بذارن.

معرفی و درج آگهی تبلیغاتی شما در پشت جلد یا صفحات مجله

مبلغ 3,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 1 از 1 مانده

در صورتی‌که تمایل داشته باشید کل مبلغ رو تقبل کنید نام شما یا برند شما و آگهی مربوط به شما به صورت اختصاصی و تنها آگهی درج‌شده در مجله در قسمت‌های مختلف مجله درج می‌شه.

درج آگهی تبلیغاتی اسپانسر

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 3 از 3 مانده

در صورتیکه مایل باشید بخشی از هزینه‌های مربوط به چاپ رو تقبل کنید ما هم می‌تونیم هزینه‌ها رو نسبت به محل‌هایی که برای آگهی در نظر گرفتیم تقسیم کنیم.
آگهی‌ها در داخل جلد، داخل پشت جلد، و پشت جلد چاپ می‌شن. بنابراین هزینه‌ها به سه تقسیم می‌شه و در عین حال به تائید و پرداخت نهایی هر سه برای اجرای کار نیازه.