شبکه اجتماعی دایرکتوری شرکت های ایران و نیازمندی های جامع ان ها

شبکه اجتماعی دایرکتوری شرکت های ایران و نیازمندی های جامع ان ها

می خواهیم برای شرکت های ایرانی اعم از تولیدی،صنعتی، خدماتی و دانش بنیان موقعیت فراهم اوریم تا در یک دایرکتوری جامع نیازمندی های خود را مطرح نمایند از مشکلات خود شامل نیاز به سرمایه، فناوری، نیروی انسانی یا مدیریت سخن بگویندو با ایجاد یک شبکه اجتماعی مشکلاتشان را حل کنند

هنوز هیچی

از 10,000,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

شبکه اجتماعی دایرکتوری شرکت های ایران و نیازمندی های جامع ان ها

امروزه با توجه به رکود حاکم بر اقتصاد ایران، شرکت های مختلف با مشکلات متفاوتی دست و پنجه نرم میکنند. هدف اولیه ما به وجود اوردن شبکه اجتماعی تخصصی برای صنعت ایران می باشد که برای حل مشکلات صنعت ، کارخانجات و شرکت های ایرانی توسعه یافته است.ما می خواهیم انواع و اقسام مشکلات مانند مالی ،نیروی انسانی، فناورانه و... را برطرف نماییم. ما میخواهیم با ایجاد شبکه اجتماعی قسمت های مختلف اکوسیستم کسب و کار ایران را به یک دیگر وصل نماییم به عنوان مثال سرمایه گذاران را به ایده ها و شرکت های که نیازمند سرمایه هستند وصل نماییم. یا این که اگر شرکتی به دنبال ارتباط برقرار کردن با دانشگاه و تامین نیاز فناورانه خود است از طریق ما بتواند به هدف خود برسد. یا اگر شرکت نیازمند نیروی انسانی است از طریق ما بتواند نیروی انسانی خود را تامین نماید.می خواهیم به صورت متمرکز همه نیازمندی های اقتصاد ایران را شامل بشویم . مشکلات کارخانه جات صنعتی یا شرکت های خدماتی یا تولیدی ها و در نهایت شرکت های دانش بنیان را در یک مجموعه جمع نماییم. میخواهیم شرکت ها یا شهرک های صنعتی را به فناوری و یا شرکت های دانش بنیان داخلی وصل نماییم. همچنین میخواهیم علم و فناوری را  به بین مردم عادی جامعه بیاوریم و به فروش محصولات دانش بنیان به مردم کمک نماییم.

من داوود گودرزیان دانشجو کارشناسی ارشد مهندسی نفت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم. من تابجال تجربه یک شکست در زمینه استارت اپ داشتم و علاقه مند به کارگروهی و امور اقتصادی و صنعتی هستم. علاقه بسیار زیادی به خدمت به میهن دارم و میخواهم با ایجاد این استارت اپ به حل مشکلات کشورم کمک نمایم. به دلیل حضور در دانشگاهی مانند امیرکبیر و ارتباط با اساتید باتجربه متوجه وجود مشکلات موجود در صنعت و اقتصاد ایران شدم و تصمیم دارم به حل این مشکلات کمک نمایم.

پروژه در حال حاضر در مرحله ایده و ارزیابی و امکان سنجی می باشد. البته تاکنون با افراد مختلف در صنعت و دانشگاه گفت گو و مشورت داشتم و به صورت کلی از ایده حمایت نموده اند.

مبلغ مالی مورد نیاز برای ایجاد MVP و ارزیابی MVP می باشد بنابراین نیمی از پول که مورد نیاز هست صرف ایجاد MVP یا کمینه محصول پذیرفتنی می شود و نیم دیگر پول صرف امور بازاریابی و تبلیغات می شود.

ما برای اولین بار میخواهیم همه نیازمندی های صنعت  را شامل بشویم و برای ان ها پاسخ پیدا بکنیم. مدل درامدی ما از طریق فروش اکانت به شرکت ها و افراد عضو در شبکه اجتماعی تامین میگردد.

مشارکت کنندگان در طرح می توانند بسته به میزان مشارکتشان سهم از استارت اپ دریافت نمایند و در اینده بسته به سوددهی استارت اپ از میزان سود بهره مند بگردند.