تایید شده
گلنوش آقچه لو

گلنوش آقچه لو

از 2016-11-01 08:36:09 عضو سایت می باشد
روستاهای اطراف تهران، از محروم ترین روستاهای کشور هستند. نداشتن آب آشامیدنی و شغل برای جوانان از یک طرف و هزینه های بالای مهاجرت به شهر، سبب شده است که چند صد هزار نفر با کمترین امکانات در این روستاها زندگی کنند. کارگاه پارچه بافی مکنا، براساس یک طرح کارافرینی در روستاهای دهستان اخترآباد از توابع ملارد ایجاد شده است. در این کارگاه ها زنان روستایی پارچه های سنتی می باشند. از این پارچه های بسیار باکیفیت برای تهیه پوشاک، کیف، تزئینات منزل و ... استفاده می شود.

تهیه نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مستعد تحت حمایت بنیاد خیریه برین

همچون سالهای گذشته قصد داریم با مشارکت و کمک هموطنان بسته های لوازم التحریر برای 400 دانش آموز نیازمند تحت حمایت بنیاد برین را تهیه کنیم ، امیدواریم بتوانیم با کمک نوع دوستان گام مثبتی در آینده این کودکان برداریم.

پروژه آبرسانی به روستای محمدآباد قمشلو

محمدآباد قمشلو، روستایی است درحاشیه استان تهران. تاچندی پیش صدخانواده درآنجا ساکن وبه شغل دامپروری مشغول بودند.یکبار طرح آبرسانی بطور ناموفق درآنجا انجام شده. اکنون کودکان بخاطر شرب آب ناسالم دچار بیماری و عفونت شده اند. از سلامت کودکان و بازگشت معکوس مهاجران حمایت کنیم

خرید لباس و وسایل گرمایشی برای خانواده های مادرسرپرست و کودکان

دوباره فصل سرما از راه رسید... به رسم هر ساله بنا داریم با مشارکت و کمک هموطنان تنور انسانیت را گرم کنیم. از طریق این پروژه می خواهیم برای 200 کودکی که در یکی از مناطق کم برخوردار حاشیه تهران، حوالی اسلامشهر، در شرایط بسیار سخت زندگی می کنند لباس گرم تهیه کنیم.