وبینار آشنایی با کراودفاندینگ ؛ برای اعضای دونیت

وبینار آشنایی با کراودفاندینگ

وبینار آشنایی با کراودفاندینگ

کراودفاندینگ (Crowdfunding)، جمع سپاری مالی، تامین سرمایه جمعی، سرمایه گذاری جمعی، کیک استارتر (Kickstarterدونیشن (Donation)، اهدا، خیـرات و … همه کلماتی هست که به احتمال خیلی زیاد به گوشتون خورده، خصوصاً وقتی دارید وبلاگ دونیت رو می خونید 🙂

اگر حتی یه ذره کنجکاوید که در مورد این اسم ها و مفهوم و سابقه و … اون ها بیشتر بدونید، این پست رو به عنوان یه دعوت نامه شخصی بخونید.

وبـیـنـار آشنایی با کراودفاندینگ

چند ماه کمتر از دو سال از فعالیت تیم و سایت دونیت می گذره و توی این مدت تونستیم با کمک شما نظر خیلی ها رو به این روش تامین سرمایه جلب کنیم. از طرفی اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آموزش برای هر فعالیت جدیدی، یکی از الزاماته. دونیت هم از این قضیه مستثنی نیست. البته بازخوردهایی که از کاربرهای خوبمون هم توی این مدت گرفتیم، این نیاز رو تایید می کرد.

بخاطر همین با همفکری توی تیم دونیت تصمیم گرفتیم که یه حرکت درست و حسابی با هدف آموزش و آگاهی در زمینه تخصصیمون انجام بدیم، که حاصلش شد ایده یک سری وبــینـار (وبــینـار چیه؟) که به مباحث مختلف مربوط به کراودفاندینگ یا همون تامین مالی جمعی بپردازه.

 

طبق برنامه ریزی انجام شده اولین وبــیـنـار، با موضوع آشنایی با کراودفاندینگ ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۹ تیر برگزار می شه.

توی این وبـیـنـار در مورد این موضوع ها صحبت می کنیم:

  • کراودفاندینگ دقیقاً چیه؟
  • کراودفاندینگ از کجا اومد؟
  • انواع کراودفاندینگ
  • کراودفاندینگ در جهان
  • کراودفاندینگ در ایران

و البته سعی می کنیم حدود ۲۰ دقیقه هم بذاریم برای پرسش و پاسخ آزاد.

هزینه ثبت نام در وبینار

هزینه ثبت نام توی این وبــیـنـار، ۱۵ هزار تومن هست که البته برای شما مخاطب های دونیت ۵ هزارتومن تخفیف درنظر گرفتیم. و البته بعد از هم به همه شرکت کننده ها، کد اعتبار ۱۰ هزار تومنی دونیت ارسال می شه که بتونن از اون برای مشارکت توی یکی از پروژه های فعال دونیت استفاده کنن.

برای ثبت نام روی دکمه زیر کلیک کنید و با وارد کردن کد تخفیف “ILove2nate” پنج هزار تومن تخفیف بگیرید:

واقعاً می شد این وبینار رو بدون هزینه هم برگزار کرد، اما راستش به چند دلیل تصمیم گرفتیم که یه هزینه جزئی از شرکت کننده ها دریافت کنیم؛ اول اینکه کسایی توی رویداد شرکت کنن که واقعاً دوست دارن اطلاعاتشون رو توی این زمینه افزایش بدن. اینجوری کیفیت هم بالاتر می ره. و دوم اینکه بتونیم در آخر شما رو توی تامین بودجه پروژه های دونیت شریک کنیم؛ در واقع دونیت از این رویداد درآمدی نخواهد داشت.

 

نهایتاً اینکه برای حضور توی این نیازی نیست که به آدرس خاصی بیاید یا فکر سفر و … باشید. فقط کافیه یه دیوایس (لپ تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند) داشته باشید + یک خط اینترنت خوب، اما نیازی نیست عالی باشه. تجربه شخصاً به من ثابت کرده که ۴G و یا ۳G برای شرکت توی وبــیـنـارها کافیه، اما خب این موضوع ممکنه بسته به موقعیت شما همیشه صادق نباشه.

و لطفاً…

همونطور که گفته شد، این اولین وبــیـنـار از سلسله وبــیـنـارهای سایت دونیت خواهد بود و به همین دلیل کاملاً به نظرات شما احتیاج داریم، بنابرین اگر دوست دارید توی این وبــیـنـار به موضوع خاصی پرداخته بشه، یا هر پیشنهاد دیگه ای دارید، می تونید اون رو به ما ایمیل بزنید ([email protected]) یا زیر همین پست، کامنت بگذارید.

 

توی وبــیـنـار می بینمتون. 🙂
محی سنیسل
ارائه دهنده

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها