اجرای پروژه طراحی منظر در خانه سالمندان آغاز شد.

اولین گزارش از پروژه لحظه ها

اولین گزارش از پروژه لحظه ها

اولین گزارش از پروژه لحظه‌ها، چند روز پیش از طرف خانم نسترن ناصریان، بانی این پروژه در دونیت چند روز پیش به دست ما رسید. این گزارش رو باهاتون به اشتراک می‌گذاریم تا در جریان باشین که اجرای این طرح الان در چه مرحله‌ایه.

 

پروژه لحظه‌ها، طراحی منظر آسایشگاه سالمندان، هفته اول دی‌ماه در وبسایت دونیت با موفقیت به پایان رسید. پس از اتمام پروژه سفارش و خرید مصالح برای انجام اولین مرحله عمرانی پروژه شروع شد. به همت یکی از خیرین، خریدها با هزینه مناسب و کیفیت مورد نظر صورت گرفت اما آغاز کار عمرانی به دلیل سردی هوا و هماهنگی های لازم به ۱۴ بهمن موکول شد.

photo_2016-02-28_16-00-06

حالا با سپری شدن ۳ هفته از شروع کار، حوضچه ها ساخته، بتن‌ریزی و عایق‌بندی شده‌اند. در حال سفارش سنگ‌های آبنماها هستیم. مرحله بعدی جای‌گذاری و تثبیت آبنماها، لوله‌کشی و برق‌کشی است که امیدواریم طی هفته دوم اسفند این اتفاق نیز بیافتد.

photo_2016-02-28_16-00-10

آخرین قدم خاکریزی و آماده نمودن بستر مناسب برای کاشت گیاهان خواهد بود. با وجود اتفاقات پیش‌بینی نشده در طول کار تمام تلاشمان اینست تا طی برنامه‌ریزی انجام شده، کار پروژه پیش از سال جدید به اتمام رسد و بانوان سالمند که در طول این مدت با شوق ما را همراهی می‌کردند  سال ۹۵ را با شادی و نو شدن فضا و محیط زیست‌شان آغاز کنند.
photo_2016-02-28_15-59-50

به زودی از مراحل بعدی اجرای پروژه گزارش کاملی به دست شما خواهیم رساند.

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید: