گزارش پروژه تامین مالی لیگ فوتسال مسجد

پروژه تامین مالی لیگ فوتسال مسجد اوایل تابستان امسال در دونیت به موفقیت دست یافت. با حمایت های شما لیگ در حال برگزاری است.

پروژه تامین مالی لیگ فوتسال مسجد اوایل تابستان امسال در دونیت به موفقیت دست یافت. با حمایت های شما لیگ در حال برگزاری است.

پروژه لیگ تابستانی فوتسال مسجد

حتما یادتون هست که «پروژه تامین مالی لیگ فوتسال مسجد» اوایل تابستون امسال تونست مبلغ مورد نیازش رو از طریق دونیت جمع‌آوری کنه. گزارش این پروژه که توسط آقای محمد نوروزی، بانی پروژه، برای ما ارسال شده رو می‌تونین در ادامه بخونین.


پس از اینکه تقریبا قطعی شد که تامین هزینه‌های لیگ امسال به لطف خدا و با کمک حامیان و تلاش های تیم دونیت صورت گرفته، ما یک تبلیغات کوچکی هم با کمک بچه های فعالتر انجام دادیم تا حضور بیشتری رو امسال داشته باشیم؛ بنابراین با وجود اینکه برنامه برای ۵۰ نفر پیش‌بینی شده بود ما تونستیم امسال پذیرای حدود ۶۰ نفر در رده‌های سنی مختلف باشیم. این بچه ها در قالب ۸ تیم در این لیگ به رقابت پرداختن.

namelist

پس از دریافت مبلغ جمع‌آوری شده در دونیت و پس ازبرنامه‌ریزی لیگ، حدود ۲۰ جلسه سالن در طول تابستان رو برای برگزاری لیگ پیش‌بینی کردیم و با مسئولان سالن قرارداد بستیم.

لیگ امسال به بهترین شکل شروع شده و در حال برگزاریه. ما داریم کم‌کم درباره‌ی جوایز و تقدیرنامه‌های بچه‌ها یه فکرایی می‌کنیم. به بهترین دروازه‌بان و آقای گل مسابقات جوایزی تعلق خواهد گرفت.

از طرف خودم و تک‌تک کسانی که من رو در برگزاری لیگ همراهی می‌کنند و همچنین همه‌ی بچه‌های شرکت‌کننده در لیگ مسجد، از حامیان عزیز و تیم دونیت، به خاطر گرمایی که امسال نکشیدیم و پاهایی که از کشیدن روی آسفالت زخم نشد و …، تشکر می کنم و امیدوارم این حمایت برای سال‌های بعد هم ادامه داشته باشه.

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها