گزارش محی سنیسل از حضور در رویداد سیداستارز اروپای شرقی و مرکزی در قزاقستان

استارتاپ های شرکت کننده در سیداستارز CEE

استارتاپ های شرکت کننده در سیداستارز CEE

دونیت به عنوان نماینده ایرانی سیداستارز در رویداد منطقه ای کشورهای اروپای شرقی و مرکزی شرکت کرد. این برنامه که از اول تا سوم دسامبر در قزاقستان برگزار شد شامل دو بخش بود:

بخش اول (بوت کمپ) به صورت یک رویداد دو روزه در هتلی با فاصله ۴ ساعت از شهر آستانه برگزار شد. در این رویداد مربیان و برگزیدان سیداستارز از هفت کشور از کشورهای مشترک المنافع + ایران حضور داشتند. روز اول به کارگاه ها اختصاص داشت. در روز دوم، در کنار برنامه های آموزشی، حضار می توانستند از جلسات منتورشیپ خصوصی بهره مند شوند.

بخش دوم برنامه در روز سوم، رویداد اصلی سیداستارز بود. در این همایش که در دانشگاه Kazguu در شهر آستانه برگزار شد، ده تیم از کشور قزاقستان استارتاپ خود را ارائه کردند. در کنار این ارائه ها، سخنرانی ها و پنل های متعددی برقرار بود. علاوه بر این نمایشگاه استارتاپی هم بخش جنبی این رویداد را تشکیل می داد.
در پایان تیم های مهمان از ۸ کشور استارتاپ های خود را ارائه دادند. پس از آن برنده سیداستارز قزاقستان (نماینده این کشور در سیداستارز جهانی) و برنده ارائه مهمان معرفی شدند.

جزیئات برنامه، سخنرانی ها و پنل ها را می توانید در صفحه این رویداد در وبسایت سید استارز ببینید.

ارائه دونیت در این رویداد مورد استقبال شدید حضار قرار گرفت. عکس های زیر، بخشی از گزارش تصویری محی سنیسل از این رویداد است:

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها