گزارشی جدید از پروژه لحظه ها (طراحی منظر آسایشگاه سالمندان)

20160505_113907

20160505_113907

خانم نسترن ناصریان، بانی پروژه لحظه‌ها که زمستان گذشته در دونیت با موفقیت به پایان رسید گزارش و عکس‌های جدیدی برای ما ارسال کردن. گزارش رو می تونین در ادامه بخونین و بقیه عکس ها رو در شبکه های اجتماعی دونیت ببینین:

پروژه طراحی منظر خانه سالمندان درجشنی با حضور گروه موسیقی صلح در روز ۱۶ اردیبهشت ۹۵ مصادف با میلاد رسول اکرم به سالمندان عزیز تحویل داده شد. پیش ازین در ۲۸ اسفند ۹۴ درختکاری وگل کاری انجام شد ، در نتیجه پروژه طبق زمانبندی که تعیین کرده بودیم با توجه به اهداف و بودجه ای که در اختیار داشتیم در روز پایانی سال به اتمام رسید … سالمندان عزیز مراسم سال نو را نیز در کنار این باغچه سبز تازه ساخته شده برگزار کردند. با موافقت مدیریت محترم مجموعه  تغییراتی در جهت زیباسازی بیشتر صورت گرفت و پس از پایان کارهای بنایی در تاریخ مذکور جشن کوچکی با حضور سالمندان عزیز برگزار شد. نهایت قدردانی را از یکایک شما حامیان پرمهر که ما را در انجام این هدف یاری رساندید داریم. به امید دیدارتون.

 تیم دونیت از اینکه تونسته بخشی از این اتفاق خوب باشه به خودش می باله و امیدواره که این تاثیرات ممتد و پایدار باشه.

20160505_1139072

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها

  • با سلام
    ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران وبسایت ۲nate ، باید عرض کنم بیشتر پروژه هایی که در این وبسایت رای میارن و مبلغ درخواستیشون توسط حامیان تامین میشه پروژه هایی هستند که میخوان به ناتوانان و بی بضاعتها کمک کنن که این خیلی خوبه ولی پروژه هایی که در قالب ایده های گاها” بکر و نو مطرح میشوند که می توانند با عملی شدنشون در پیشرفت تکنولوژی، افزایش سطح فرهنگ، لایف استایل، کار آفرینی، اشتغال و … سهم بسزایی داشته باشند حمایت نمی شوند. کاش التفات حامیان پروژه به این ایده ها و پروژه ها بیشتر بشه تا بتونیم از ایده ها، استعدادها و پروژه هایی که نیاز به حمایت مالی دارند و واقعا” خدمات مثبت و مفیدی برای کشور عزیزمون ارائه میدن رو حمایت کنیم. شاید همین مسئله باعث بشه استعدادهای بیشتری شکوفا بشن و پا به عرصه ظهور بزارن.
    باز هم از بانیان و تمامی دست اندرکاران وبسایت ارشمند ۲nate تشکر میکنم و برای همگی آرزوی موفقیتهای روز افزون دارم. یا حق