کنفرانس خبری کمپین #عاشقلو

IMG_9974

روز یک‌شنبه ۲۴ اسفند کنفرانس خبری درباره کمپین عاشقلو در دانشکده فنی تهران برگزار شد.در این کنفرانس خبرنگارانی از خبرگزاری های مختلف و نمایندگانی از خیریه نیک گامان جمشید،اداره نوسازی و مشارکت های مردمی استان آذربایجان شرقی و نماینده ای از حمایت کننده ها حضور داشتند.خلاصه ای از این کنفرانس رو با هم مرور می‌کنیم:

IMG_9977

جواد یزدانی، مدیر روابط عمومی دونیت

در ابتدای کنفرانس جواد یزدانی یکی از بنیانگذاران تیم دونیت اندکی درباره دونیت توضیح داد و مژده فراخوان جذب ایده های خلاقانه رو داد که در پستی جداگانه به این موضوع می‌پردازیم.

 

 

 

 

IMG_9944

بابک تراب، نماینده خیریه نیک گامان جمشید

سپس بابک تراب نماینده خیریه نیک گامان جمشید درباره اینکه چی شد که این نیاز حس شد که این مدرسه به کامپیوتر هایی برای دانش آموزان احتیاج داره و چگونگی ایجاد کمپین و همکاری با دونیت کمی توضیح دادند.در نهایت به مرحله خریداری کامپیوتر ها و مراحل پایانی این حرکت انسان دوستانه اشاره کردن که بدون لطف بی نظیر شما امکان پذیر نبود.

 

 

 

 

IMG_0022

محمد نجفی، کارشناس ارشد اداره نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی

در ادامه محمد نجفی از اداره نوسازی و مشارکت های مردمی آذربایجان شرقی درباره فعالیت های این اداره و نقش حمایت های مردمی درتاسیس مدرسه ها بعد از زلزله آذربایجان صحبت کردند.یکی از نکات جالبی که ایشون گفتند این بود که حدود ۵۰ مدرسه ناتمام رها شده در آذربایجان وجود داره که هرکسی که برای کامل شدنش کمک کنه به احتمال بسیار زیاد مدرسه با نام اون شخص نام گذاری میشه.

 

 

 

 

IMG_9993

جادی میرمیرانی، نماینده حامیان کمپین عاشقلو

همچنین جادی میرمیرانی ،یکی از حمایت کننده ها که با نوشتن پست وبلاگی باعث رشد صعودی کمک ها شده بود،درباره فراگیر شدن سیستم پشتوانه مالی جمعی و همینطور نقش تکنولوژی در شکوفایی استعداد ها نکاتی رو گوشزد کردند.

 

 

 

 

 

در آخر در این دو روز گذشته خبرگزاری های مختلفی هم درباره این کنفرانس مطالبی رو منتشر کردند که بازتاب این خبرگزاری ها رو نیز از لینک های زیر میتونید بخونید:

ایرنا،اخبار رسمی،بولتن نیوز،خبرگزاری آریا،خبرفارسی،قطره،صبحانه آنلاین

مرسی ازهمه شما که در این مدت همراه ما و گزارش های این کمپین بودید،حمایت های شما رشد و  شکوفایی صدها دختر دبیرستانی عاشقلو رو به همراه داشته،از ته قلب ممنونیم.

ویدیو کوتاهی از این کنفرانس و گزارشی از سفر دونیت به عاشقلو رو نیز در کانال آپارات دونیت به اشتراک گذاشتیم.با ما همراه باشید:

ویدئوی کنفرانس خبری عاشقلو

به قلم شیدا میرجهانی

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها