کمپین های ایجاد شده در دونیت را ببینید

دایرکتوری کمپین ها

سلام،

چند روزی بود که خبری از تغییرات و اصلاحات روی دونیت نبود. از این بابت از شما عذرخواهی می کنیم.

اما راستش رو بخواهید ما داشتیم روی امکانی کار می کردیم که خیلی از کاربرها توی همین چند روز اول فعالیت وب سایت پیشنهادش رو دادن. این امکان چیزی نیست بجز “دایرکتوری کمپین های ایجاد شده در دونیت“.

از این به بعد؛ کمپین شما در دایرکتوری دونیت…

در واقع از امروز به بعد، هر کمپینی که در وب سایت دونیت ایجاد بشه، در صفحه کمپین ها قابل نمایش هست و بازدید کننده های وب سایت دونیت می تونن توی این لیست کمپین ها جستجو کنن، کمپین مورد نظرشون رو پیدا کنن و در نهایت از اون حمایت کنن.

البته امکاناتی هم در نظر گرفته شده که بشه بین کمپین های ایجاد شده جستجو کرد. مثلاً شما می تونید قدیمی ترین و یا جدیدترین کمپینی که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می کنه رو با جستجو کردن پیدا کنید. و یا اینکه ببینید در همین زمینه IT کدوم کمپین حامیان بیشتری داشته، منظور جستجو و فهرست بندی بر اساس تعداد حمایت های انجام شده هست.

البته پیرو امکاناتی که قبلاً برای اعضای ویژه ایجاد کرده بودیم، توی این صفحه (دایرکتوری کمپین ها) هم کمپین اعضای ویژه رو متمایز کردیم تا حامیان احتمالی شما، اعتماد بیشتری به کمپین شما داشته باشن و با خیال راحت تر از کمپین شما حمایت کنن. بنابرین بازهم پیشنهاد می کنیم که اگر عضویت خودتون رو به ویژه ارتقاء ندادید، همین الآن دست به کار بشید و با موبایلتون از مدارک هویتی خودتون (کارت ملی و شناسنامه) عکس بگیرید و از طریق ناحیه کاربری برای ما ارسال کنید.

لازم هست که بگیم برای دسترسی به این صفحه، می تونید از لینک “کمپین ها” توی نوار سبز رنگ بالای وب سایت استفاده کنید.

در نهایت هم، باز مثل همیشه از شما می خوایم که اگر مشکلی در دونیت و خصوصاً این قسمت جدید، مشاهده کردید. حتماً اون رو به ما اطلاع بدید.

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها