“نیما اکبرپور” از دونیت می گوید!

دونیت در وبلاگ نیما اکبرپور

سلام…

ممکنه خیلی از شما بدون معرفی، نیما اکبرپور رو بشناسید.

اما اگر شما اون رو نمی شناسید و یا حس می کنید که اسمش یا عکسش اون بالا آشناس باید بگیم که…

نیما اکبرپور (زادهٔ ۶ اسفند ۱۳۵۳ در لاهیجان) از برنامه‌سازان در تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی و مجری برنامه کلیک، با موضوع فناوری در آن شبکه تلویزیونی است. وی تحصیلاتش را در رشته مهندسی کامپیوتر و در گرایش نرم‌افزار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان به پایان برده‌است.

اکبرپور که از از وبلاگ‌نویسان سرشناس وبلاگستان فارسی است، نوشتن را به طور جدی با وبلاگش عصیان، که از برجسته ترین وبلاگ‌های فارسی در زمینهٔ فناوری اطلاعات است، آغاز کرد. کتاب وبلاگستان، شهر شیشه‌ای از جمله تلاش‌های او و گروه دیگری از وبلاگ‌نویسان ایرانی است که مجموعه‌ای است از نوشته‌های وبلاگ‌نویسان فارسی در نخستین سال وبلاگ‌نویسی فارسی گردآوری شده است.

او داوری جشنواره‌های وبلاگ‌نویسی در ایران را نیز در کارنامه خود دارد. از جمله این جشنواره‌ها می‌توان به جشنواره وبلاگ‌نویسان استان یزد و نخستین جشنواره وبلاگ‌نویسان دانشجو، همدان اشاره کرد.

او نوشتن در مطبوعات را در هفته‌نامه چلچراغ آغاز کرد. آخرین مسئولیتی که در این هفته‌نامه داشت معاونت سردبیری و در چند ماه آخر به عنوان جانشین سردبیر بود.

از ویکی پدیا

نیما وبلاگی داره به اسم عصیان که خیلی آزاد تر و راحت تر از برنامه تلوزیونیش، افکارش رو انتشار می ده. این وبلاگ به گفته خود نیما روزانه ۲۰۰۰ خواننده مستقیم و ۶۰۰۰ خواننده از طریق RSS داره. البته تعداد بازدیدکنندگان جدید دونیت هم این موضوع رو تصدیق کرد.

در هر حال، نیما اکبرپور در نوشته ای در وبلاگ رسمی خودش دونیت رو معرفی کرد. برای دیدن این پست نیما توی وبلاگش، ایــــنــــجــــــا رو کلیک کنید.

ازت ممنونیم نیما 🙂

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها