قرار گرفتن دونیت در بین ۵ نامزد برتر در گروه خدمات مالی و بانکی جشنواره وب و موبایل ایران

موفقیت دونیت در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

موفقیت دونیت در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

در هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که در تاریخ ۳ اسفند در سالن همایش‌های کتابخانه ملی تهران برگزار شد، وب‌سایت دونیت موفق شد به‌عنوان تنها پلتفرم کراودفاندینگ (تامین سرمایه جمعی) در میان ۱۸ هزار و ۵۰۰ شرکت‌کننده، جزو ۵ برگزیده گروه خدمات مالی و بانکی قرار بگیره.

ما دونیت‌ها معتقدیم که در تعریف گروه‌ها در این جشنواره اشکالاتی وجود داشت؛ اما در عین حال می دونیم که با توجه به جوان بودن جشنواره و جدید بودن مبحث سرمایه‌گذاری جمعی در ایران، کاملا قابل درکه که دسته‌‌بندی جداگانه‌ای برای پلتفرم‌های کراودفاندینگ وجود نداشته باشه؛ با این حال امیدواریم در آینده، ارتقای کیفیت شرکت‌های فعال در حوزه وب، باعث شفافیت و بهینه شدن دسته‌بندی‌های موضوعی در انتخاب نامزدها بشه.

دونیت بعد از این موفقیت قصد داره در سال آینده با برقراری ارتباط کارآمدتر با موسسات مرتبط و رسانه‌ها، اعتماد عمومی به این شیوه رو افزایش بده و در جذب مشارکت جمعی برای ایجاد تغییرات اجتماعی پایدار به عنوان روشی برای حل معضلات جامعه به صورت درون‌زا با گام‌هایی محکم‌تر از قبل فعالیت کنه.

شاید خوب باشه که بدونین که در هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران ۱۵ هزار وب‌سایت و ۳ هزار و ۵۰۰ اپلیکیشن موبایل در گروه‌های مختلف با هم رقابت کردن که پس از انتخاب هیات داوران و رای مردمی، وب‌سایت دونیت موفق به قرار گرفتن در بین ۵ نامزد بخش خدمات مالی و بانکی شد.

photo_2016-02-22_12-30-15 copy

از همه کسانی که در این جشنواره از ما حمایت کردن و به دونیت رای دادن بینهایت ممنونیم و امیدواریم شایسته این اعتماد باشیم.

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها