مصاحبه سایت دایرکتوری وردپرس با یاشار ایمانلو – مدیر فنی دونیت

یاشار ایمانلو، مدیر فنی دونیت، در مصاحبه با سایت دایرکتوری وردپرس از شروع کردن به کار برنامه نویسی در سن 15 سالگی می گوید.

یاشار ایمانلو، مدیر فنی دونیت، در مصاحبه با سایت دایرکتوری وردپرس از شروع کردن به کار برنامه نویسی در سن 15 سالگی می گوید.

سایت دایرکتوری وردپرس روز دوازدهم خردادماه یه مصاحبه با مدیر فنی پلتفرم دونیت انجام داده. یاشار ایمانلو مثل همیشه جوابهاش مینیماله و به سوالهای این وبسایت جوابهای خیلی کوتاه داده. توی مصاحبه یاشار از ورودش به دنیای برنامه نویسی گفته؛ اینکه در دوازده سالگی اولین وبلاگش رو راه انداخته و توی  ده سال گذشته چه راهی رو طی کرده و چه جوری به دونیت رسیده.

در بخشی از مصاحبه اون در جواب به سوالی در مورد نظرش در باره برنامه های اوپن سورس می گه: “من عاشق اوپن سورس هستم و خیلی بهش اهمیت میدم. الان توی دونیت، بخشی از تیم فنی، دارن روی یک پروژه اوپن سورس (که خود دونیت هم ازش استفاده میکنه) کار میکنن، تا هر وقت کامل شد روی گیت‌هاب ارائه بدیم. همچنین این برنامه رو داریم که مشارکت‌مون رو خیلی برنامه‌ریزی‌تر شده و بیشتر کنیم.”

این مصاحبه رو می تونین در اینجا بخونین. توش نکات جالبی هست که می تونه برای کسانی که می خوان کسب و کارشون رو توسعه بدن مفید باشه. در ضمن هر زمانی که پروژه ای که یاشار ایمانلو ازش حرف زده کامل شد حتما توی بلاگ دونیت در موردش خواهیم نوشت. منتظر خبرهای تازه باشین!

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

دیدگاه‌ها