فراخوان ایده دونیت: مرحله سوم و نهایی

وقت حرکته

سلام…

احتمالاً می دونید که در شروع سال، فراخوان ایده ای از طرف وب سایت دونیت انجام شده بود که تونست نظر حدود ۱۱۰ فرد خلاق رو جذب کنه و ایده های اونها رو دریافت کنه. برای گزارش های بیشتر از روند گذشته این رویداد، اینجا رو کلیک کنید.

اما با تمام شدن داوری عمومی ایده های برتر فراخوان (مرحله دوم)، نوبت به مرحله سوم و نهایی فراخوان میرسه و اون چیزی نیست بجز راه اندازی کمپین های ایده های منتخب.

اما لازم هست پیش از اون مطالبی رو به اطلاعتون برسونم:

تا حالا کجا بودیم؟

با بررسی دقیق آمار داوری مردمی و البته تجارب خودمون به این نتیجه رسیدیم که برای راه اندازی کمپین ها و تضمین نسبی موفقیت اونها، نیاز به بازدید کننده های بیشتری روی سایت دونیت داریم. به همین دلیل فعالیت های زیادی برای تضمین ورود بازدیدکننده (در واقع حامی ها) داشتیم که نتیجه اون چند تفاهم نامه همکاری بود که به ما و شما این اطمینان رو می ده که روزانه حداقل ۲۰۰۰ نفر کمپین های برگزیده رو ببینند. این یعنی ۶۰٫۰۰۰ بازدید کننده در ماه (مدت زمان رایج کمپین های Crowdfunding).

اما بازهم باید بخاطر تاخیر ایجاد شده از شما عذرخواهی کنیم.

ایده های منتخب و غیر منتخب

همونطور که پیش از شروع مرحله داوری عمومی هم اعلام شده بود، داوری عمومی فقط برای تعیین اولویت راه اندازی کمپین هاست. به زبان ساده تر، کمپین جذب حمایت سه ایده زیر که برگزیده های داوری عمومی هستند، در اولین اولویت راه اندازی می شن:

  • شبکه اجتماعی اسین
  • آپاران
  • بازی آنلاین سبقت

اما بعد از اتمام کمپین های بالا (فارغ از نتیجه کمپین) نوبت به ایده های بعدی شرکت کننده در داوری عمومی می رسه تا بتونن کمپین های خودشون رو راه اندازی کنن. البته…

ایده هایی بجز سه ایده اول، باید این فرصت رو غنیمت بدونن و با استفاده از بازخوردهایی که دریافت کردن و همچنان می کنن (چه از طریق دونیت و چه از هر روش دیگه)اینفوگرافیک: چگونه ایده خود را بپزیم؟ تا شانس بیشتری برای تامین مالی موفقیت آمیز پروژشون داشته باشن. اما در صورتی که مایل بودن هرچه سریعتر کمپینشون راه اندازی بشه، فقط کافیه که درخواستشون رو به گوش ما برسونن. البته در اون صورت از امتیازهای فراخوان دونیت برخوردار نمی شن!

و اما مرحله بعد…

سه ایده منتخب تا تاریخ ۳۱ خرداد فرصت دارن تا طراحی نهایی شده صفحه کمپینشون رو برای ما ارسال کنن. البته پیشنهاد ما اینه که تا پیش از این تاریخ حتماً صفحه رو در اختیار ما قرار بدن تا بتونن بازخوردهایی رو که دریافت می کنن، پیش از راه اندازی عمومی کمپین، اعمال کنن. جزئیات بیشتر در این خصوص برای ایده پرداز ها و مجریان پروژه ها بصورت خصوصی ارسال می شه.

دقیقاً چه چیزهایی باید ارائه شود؟

ایده پرداز ها و صاحبین پروژه ها می بایست تا پیش از راه اندازی کمپین خود، یک صفحه وب (یک فایل HTML) به همراه کلیه فایل های مرتبط لازم که حاوی اطلاعات لازم برای ترغیب کاربران به حمایت باشد را برای ما ارسال کنند.

خوشحال می شیم اگر سوال یا ابهامی در خصوص این مرحله از فراخوان وجود داره به اطلاع ما برسونید، فقط کافیه با ما تماس بگیرید.

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها