پروژه فایندیما در وبسایت آی تی سلام

وبسایت آی تی سلام پروژه فایندیما را به عنوان یک استارت آپ سخت افزاری معرفی کرد.

وبسایت آی تی سلام پروژه فایندیما را به عنوان یک استارت آپ سخت افزاری معرفی کرد.

وبسایت آی تی سلام در مطلبی که روز بیست و هفتم فروردین منتشر کرده در باره پروژه «فایندیما» نوشته. این مطلب عنوان خیلی جالبی داره: اینکه استارتاپ های ایرانی (در حوزه فناوری) فقط در زمینه نرم افزار نیستند.

حتما می دونین که فایندیما اولین تولید صنعتی خلاقانه است که برای پیش فروش اولین سری تولید خودش در بازار داخلی ایران از دونیت کمک گرفته. فایندیما یه گجته که به شما کمک می کنه هیچوقت وسایلتون رو گم نکنین. شما می تونین این وسیله وسیله‌ای رو به کلید ماشین، کیف پول یا هر وسیله‌ی دیگری متصل کنین تا به اگه زمانی اونها رو جایی فراموش کردین از طریق بلوتوث تلفن همراهتون شما رو مطلع کنه.

از دید گروه طراح فایندیما مشکلی که استارتاپ های مربوط به اینترنت اشیا باهاش روبرو هستن تولید انبوه و هزینه تحقیق و توسعه است. این اصلی ترین دلیلیه که این گروه رو تشویق کرده برای تامین هزینه های اولین سری تولید انبوهشون از روش کراودفاندینگ استفاده کنن. در واقع شما با مشارکت در این پروژه، نه تنها یه محصول منحصر به فرد رو قبل از دیگران و به صورت اختصاصی به دست میارین، از مخترعان و مبتکران و تولید کنندگان داخلی هم حمایت و اونها رو به ادامه مسیرشون دلگرم می کنین.

اگه هنوز برای اینکه این محصول رو پیش خرید کنین تردید دارین توصیه می کنیم ویدئوی مربوط به این گجت در صفحه پروژه در دونیت و مطلب وبسایت آی تی سلام رو بخونین.

در ضمن تیم دونیت از این فرصت برای تشکر از وبسایت آی تی سلام برای حمایتش هم در این پروژه و هم در خصوص پوشش رسانه ای مراسم رونمایی از پلتفرم جدید دونیت استفاده می کنه. گزارشی که این وبسایت در باره مراسم ارائه کرده نکات قابل توجهی داره که با وجود اینکه زمان زیادی ازش می گذره خوندنش خالی از لطف نیست. این گزارش رو می تونین اینجا بخونین.

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها