دونیت، حامی معنوی استارتاپ ویکند نوآوری اجتماعی

استارتاپ ویکند نوآوری اجتماعی

سلام…

همیشه یکی از فعالیت های مهم تیم دونیت، حمایت از رویدادهای مفید و مرتبطی بوده که توی کشور رخ میده. ۳۰ اردیبهشت استارتاپ ویکند نوآوری اجتماعی در دانشگاه خواجه نصیر طوسی برگزار میشه و دونیت هم حامی معنوی این رویداده و تمام تلاشش رو برای گسترش آگاهی دراین رابطه انجام میده.

استارتاپ ویکند؟ نوآوری اجتماعی؟

اگر با استارتاپ ویکند آشنایی ندارین باید بگیم که یک رویداد سه روزه هست که شما با ۵۴ ساعت کار در کنار دیگران تجربه راه اندازی یک استارتاپ رو پیدا میکنین. اما این استارتاپ ویکند با بقیه فرق داره چون روی گسترش کارآفرینی اجتماعی تمرکز داره و ایده هایی رو پرورش میده که سعی در حل مشکلات اجتماعی داره.
همه ما میدونیم که تکنولوژِی به کمک حل بسیاری از مشکلات اومده و مشکلات اجتماعی قطعا از اهمیت و اولویت بسیار زیادی برخوردارند و برای حل اونها باید همگی ما تلاش کنیم. این رویداد به همین دلیل برگزار میشه و این فرصت رو برای ما فراهم میکنه.
در استارتاپ ویکند نوآوری های اجتماعی ، شما مردم خوبی را را پیدا می کنید تا روی محصولی کار کنید که یک مشکل واقعی را حل می کند ، از کارآفرینان و کارشناسان باتجربه راهنمایی می گیرید ، و یک سرمایه گذاری اجتماعی یا یک پروژه را راه اندازی می کنید. این رویداد به شما فضا می دهد که ایده های نوآورانه اجتماعی خود را به حقیقت تبدیل کنید.

برای اطلاع بیشتر درباره این رویداد و ثبت نام به صفحه رسمی استارتاپ ویکند تهران مراجعه کنید، درضمن میتوانید در همین لینک به منابع بسیار خوبی برای آگاهی بیشتر از نوآوری اجتماعی دسترسی پیدا کنید.

به امید دیدار شما در اولین استارتاپ ویکند با محوریت نوآوری اجتماعی در ایران.

به قلم شیدا میرجهانی

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها

  • با اینکه ربطی به این موضوع نداره… ولی با توجه به اینکه حدود یک ماهی از فراخوان ارسال ایده می گذره و با نظرسنجی عمومی صاحبین ایده دید بهتری نسبت به ایده ی خودشون پیدا کردند و قطعن ایده شون پخته تر از گذشته شده قبل از راه اندازی کمپین ها اجازه بدین تا برخی اطلاعاتو ویرایش کنن.

    • سلام ممنون از اینکه نظرتون رو با ما به اشتراک گذاشتین، امکان ویرایش اطلاعات ایده ها برای صاحبان ایده وجود داره اگر شما در فراخوان شرکت کردین؛ برای ما اطلاعات ویرایش شده رو ارسال کنین تا ما ویرایش های لازمو انجام بدیم ممنون.