دعوت برای شرکت در «جشن دونیت»

جشن دونیت روز دوم اسفندماه در آمفی تئاتر آواتک - ساختمان انستیتو مهندسی نفت - پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می شود.

جشن دونیت روز دوم اسفندماه در آمفی تئاتر آواتک - ساختمان انستیتو مهندسی نفت - پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می شود.

همراهان همیشگی دونیت،

ما هم مثل شما فکر می کنیم استفاده از ظرفیت های موجود در افراد یک جامعه برای بهبود وضعیت کل اون جامعه همیشه موثرتره و نتیجه پایدارتری به همراه داره. در حقیقت «دونیت» هم با هدف دستیابی به یه روش موثر و کارآمد برای تشویق افراد به مشارکت در ایجاد تغییرات اجتماعی به صورت درون زا در سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده و تا امروز تونسته برای پروژه های زیادی سرمایه جمع کنه.

حتما می دونین که بعد از یکسال تلاش و تجربه، نسخه جدید پلتفرم دونیت روز ۲۹ دی ماه رونمایی شد. ویژگی های وبسایت جدید قبلا بهتون معرفی شده. اما با این وجود اگه دوست دارین از نزدیک با مدیران دونیت آشنا بشین و از تجربیاتشون در این یکسال بشنوین و در عین حال به صورت حضوری با قابلیت ها و امکانات پلتفرم جدید آشنا بشین، ازتون دعوت می شه در مراسمی که در روز دوم اسفندماه با حضور فعالان اجتماعی و مدیران موسسات مرتبط با موضوع، در پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار میشه شرکت کنین.

زمان: یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ – ساعت ۱۵ تا ۱۷:۳۰
مکان: تقاطع خیابان کارگر شمالی و جلال آل احمد، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، ساختمان انستیتو مهندسی نفت، طبقه پنجم، آمفی تئاتر آواتِک

photo_2016-02-16_15-04-10 copy

اگه دوست داشتین در «جشن دونیت» شرکت کنین لطفا به این لینک برید و حضور خودتون رو به ما اطلاع بدین. بودن شما باعث دلگرمی ما در ادامه مسیرمون خواهد بود؛ مسیری که امیدواریم با کمک هم به خلق تغییرات مثبت و ماندگار منتهی بشه.

به امید دیدار!

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

دیدگاه‌ها