حال و هوای بهاری در کانال تلگرام دونیت

در تعطیلات نوروز، با کانال تلگرام دونیت ذهن خود را تازه و بهاری کنید.

در تعطیلات نوروز، با کانال تلگرام دونیت ذهن خود را تازه و بهاری کنید.

تعطیلات نوروز زمان مناسبی است که نسبت به محیط اطراف و نسبت به آدمهای اطرافمان دقیق تر باشیم و بیشتر فکر کنیم و در نتیجه فرصت بیشتری برای اقدام در جهت بهبود محیط زندگیمان داشته باشیم.

کانال تلگرام دونیت: پنجره ای به هوای تازه در این ایام برنامه خاصی را برای شما تدارک دیده است. اعضای دونیت قبل از شروع تعطیلات یک مرامنامه امضا کرده اند که در آن متعهد شده اند نسبت به محیط اطراف و سایر موجودات زنده و «کره زمین» دقیق تر، با توجه بیشتر و هوشمندانه تر عمل کنند. هر یک از بندهای این مرامنامه موضوع بحث یکی از روزهای تعطیلات خواهد بود. برنامه «ساعت زمین» نقطه شروع این برنامه ویژه است.

maramnameh2nate

در کنار این راهکارهای ساده زیست محیطی، داستان آدمهای عادی که با شجاعتِ متفاوت نگاه کردن، در راستای بهتر کردن زندگی خود و اطرافیانشان کوشیده اند در قالب یک فیلم سینمایی و یک ویدئوی کوتاه ۶۰ ثانیه ای پیشنهاد ما خواهند بود برای تفکر بیشتر.

علاوه بر این، اخبار مربوط به دونیت و پروژه ها به صورت جداگانه در کانال تازه های دونیت به طور منظم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. چون دونیت در نوروز تعطیل نیست!


window-high


پیشنهاد می کنیم در ایام نوروز در هر دو کانال همراه ما باشید تا علاوه بر اینکه با هم هدفمندتر به اطرافمان نگاه می کنیم، زمینه ای فراهم شود تا با کنار گذاشتن تجربیاتمان کنار هم توجه اطرافیان و دوستانمان را هم به مساله محیط زیست، گرمایش زمین، تولید دی اکسید کربن، زباله ها، آب و تعادل اکوسیستم جلب کنیم و زمینه مناسب تئوری – کاربردی برای کسانی که می خواهند در دونیت پروژه های زیست محیطی تعریف کنند فراهم نماییم و کیفیت اینگونه پروژه ها را ارتقا دهیم.


2222222 22222


زمین را گرامی بداریم؛ زیرا ما آن را از گذشتگانمان به ارث نبرده ایم، بلکه از فرزندانمان به امانت گرفته ایم و باید آن را حداقل همانطور که هست به نسل آینده تحویل دهیم.

 

 

به قلم عطیه غفوری

راوی داستان ها و تجربیات دونیت و علاقمند به تمامی موضوعاتی که دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل می کنند.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها