تغییرات صفحه اصلی وب سایت

دونیت چطوری به شما کمک می کنه؟

سلام…

یکی از ایرادایی که توسط کاربرها و متخصص هایی که وب سایت دونیت رو می دیدن، به طراحی وب سایت وارد می شد، این بود که در نگاه اول به صفحه اصلی وب سایت (یعنی جایی که کاربر برای اولین بار “دونیت” رو می بینه) فعالیت وب سایت دونیت به صورت دقیق مشخص نیست.

این مشکل واقعاً وجود داشت و البته تازه بودن مفهوم دونیشن و دونیت برای اکثر بازدید کننده ها هم مزید بر علت می شد.

این مشکل ذهن ما رو خیلی درگیر کرده بود و اقدام هایی مثل سفارش طرح به گرافیست و … رو هم انجام دادیم اما واقعاً نمی شد بیشتر از این صبر کرد؛ چرا که کاربرهایی رو می دیدیم که توی وب سایت دونیت عضو می شدن، اما واقعاً نمی دونستن که باید بعد از عضویت دقیقاً چه کاری انجام بدن. (منظورمون ساختن اولین کمپین هست).

وجود این مشکل، در عمل باعث می شد که خیلی از زحمت های تیم دونیت به هدر بره و عملاً نتیجه مورد انتظار رو از فعالیت هایی که انجام می دیم دریافت نکنیم. پس تصمیم گرفتیم بجای اینکه با ارّه کند درخت رو ببریم، اول یکبار ارّمون رو تیز کنیم و دوباره دست به کار بشیم. (مثال بدی بود؟ :-S )

در نهایت خودمون دست به کار شدیم و شخصیتی که الآن روی صفحه اصلی وب سایت می بینید رو خلق کردیم. البته هنوز براش اسمی انتخاب نکردیم؛ لطفا شما برای این شخصیت ما یه اسم بذارید، می تونید اسم پیشنهادی رو توی کامنت ها اعلام کنید.

۵ قدم تا هدف…

این شخصیت در ۵ مرحله و شرایط مختلف نشون داده شده. ۵ مرحله ای که از لحظه جرقه زدن ایده و یا احساس نیاز به جذب حمایت،  تا زمانی که حمایت ها دریافت شدن و کاربردونیت (حمایت شونده) رو به هدف نزدیک تر کردن، شامل میشه.

یک بار این ۵ مرحله رو مرور می کنیم:

  1. احساس نیاز به حمایت عمومی
  2. عضویت در دونیت و ایجاد کمپین
  3. انتشار کمپین و دعوت از افراد برای حمایت و مشارکت
  4. دریافت حمایت ها
  5. حرکت بسوی هدف

نظر شما چیه؟

خب حالا نوبت شماست: ما نیاز داریم که نظر واقعی شما رو در مورد طرح صفحه اصلی بدونیم. واقعاً برای ما مهمه که این طرح رو دوس داشته باشید و از همه مهمتر، بگید که منظور ما رو واضح بیان کرده یا نه؟!

پس لطفاً اگر نظری در مورد طرح صفحه اصلی دارید، حتماً اون رو توی کامنت ها و یا از طریق صفحه ارتباط با ما، به اطلاع ما برسونید.

ما همیشه از دریافت ایمیل، کامنت و یا هر چیزی از طرف شما خوشحال می شیم. منتظر خبرهای خوب و پیشرفت های بعدی دونیت باشید.

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها