با اطمینان حمایت کنید

با اطمینان حمایت کنید

یکی از مشکل هایی که همیشه سر راه وب سایت های با فعالیت مالی بوده و هست، بحث اعتماد سازیست.

ما نیاز به ایجاد اطمینان چندطرفه داریم!

ما هم تلاش های زیادی در خصوص ایجاد اطمینان در بین کاربرها کردیم و از ابتدا اعتماد سازی رو یکی از اولویت های دونیت در نظر داشتیم. با بررسی هایی که روی رفتارهای کاربران و بازدیدکننده های دونیت شد، به این نتیجه رسیدیم که صفحه جذب حمایت هر کمپین، می بایست باعث اطمینان حامیان احتمالی بشه.

منظور از اطمینان اینه که وقتی حامی وارد صفحه جذب حمایت کمپین شما می شه، باید بدونه که مبلغی که داره پرداخت می شه به مقصد مورد نظر اون می رسه و در مسیر اهداف کمپین هزینه می شه.

یکی از روش های کسب اعتماد حامی، این بود که بهش این اطمینان رو بدیم که ما (یعنی دونیت) ایجاد کننده این کمپین رو می شناسیم و هویت اون رو تایید می کنیم.

ما کاربران های ویژه خومون رو می شناسیم

از طرفی کاربرهای دونیت به دو دسته ویژه و غیر ویژه تقسیم می شن. دسته غیره ویژه کاربرهایی هستن که توی وب سایت عضو شدن و کاربرهای ویژه علاوه بر اینکه عضو دونیت شدن، مدارک هویتی (تصویر شناسنامه و کارت ملی) خودشون رو هم برای مدیرها ارسال کردن.

طبیعی هست که کاربرهای ویژه با ارسال مدارکشون اعتماد بیشتری رو در ما ایجاد می کنن، به همین دلیل بررسی های کمتری در تایید کمپین اونها و مواردی از این قبیل انجام میشه.

ما هوای کاربرهای ویژه رو داریم

اما یکی از تفاوت های مهمی که کاربرهای ویژه و سایر کاربرها دارن اینه که در صفحه کمپین های اونها، محدوده ای سبز رنگ قرار می گیره که درون نوشته شده: “با اطمینان حمایت کنید:اطلاعات و مدارک هویتی سازنده این کمپین مورد تایید و کلیه تراکنش ها قابل پیگیری می باشند.

ما به این دلیل این کار رو کردیم که وقتی حامی شما وارد صفحه جذب حمایت یکی از کمپین های شما شد، با اعتماد بیشتری حمایت خودش رو انجام بده و اطمینان داشته باشه که در صورت لزوم می تونه پرداختش رو تا آخرین مقصد پیگیری کنه.

واضحه که این موضوع هم به نفع حمایت شونده هست و هم به نفع حامی و البته از خیلی از مشکلات احتمالی که می تونه برای دونیت ایجاد بشه، پیشگیری می کنه.

بنابرین بهتون پیشنهاد می کنیم که اگر مایلید کاربران شما با رغبت و اطمینان بیشتری به سمت شما بیان، مدارک هویتی خودتون رو بارگذاری کنید و عضو ویژه دونیت باشید.

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها