بازتاب فراخوان دونیت در رسانه‌ ها

دونیت در اول فروردین ۹۴ فراخوانی رو منتشر کرده بود که کسانی که ایده های خلاقانه مربوط به تکنولوژی دارند، چه اجرا شده باشه و برای قسمتی از کار نیازمند سرمایه باشه و چه اجرا نشده باشه، ایده‌شون رو برای دونیت بفرستن و بعد از راه‌اندازی پروژه در دونیت، با استفاده از کمک مردم سرمایه مورد نیازشون تامین بشه.

در راستای این فراخوان، دونیت دست تنها نبود و رسانه های زیادی در این مورد بازتاب خبری دادند و همه دست به دست هم دادند تا این خبر به گوش افراد بیشتری برسه.ما از تک تک این رسانه ها کمال تشکر رو داریم که به ما کمک کردند تا اطلاع رسانی هرچه بیشتر انجام بگیره و این فرهنگ بین مردم بیشتر جا بیفته.

رسانه هایی که فراخوان دونیت رو بازتاب دادند

نت استارت netstart.ir

نت استارت یک پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی درباره سایت ها و ابزارهای تحت وب است که خدمات آنها می تواند باعث ایجاد یا توسعه کسب و کار و درآمد زایی از طریق اینترنت می شود که امروزه وبسایت بسیار مشهوری در این زمینه ست.

نت استارت درباره فراخوان دونیت نوشت و چارچوب کلی ایده هایی که پذیرفته میشوند و مزایای دونیت رو برشمرد.این مطلب رو اینجا بخونید

 

وبناwebna-120x120

رسالت وبنا، انعکاس اخبار مربوط به سایت های ایرانی است. اطلاع رسانی صحیح در زمینه فعالیت ها، امکانات جدید، مشکلات فنی به همراه مصاحبه با مدیران سایت های ایرانی از اهداف اصلی وبنا است. درواقع در وبنا شما میتونید اخبار تمام  استارتاپ‌ها و سایت های خوب رو پیدا کنید.

وبنا هم بازتاب خوبی از فراخوان به مخاطبانش داد و در خبرش درباره شرایط پروژه ها در دونیت و فواید Crowdfunding نوشت.این مطلب رو اینجا بخونید.

IDreporter(گزارشگر طراحی صنعتی)index

گزارشگر طراحی صنعتی از بدو شروع، محور اصلی فعالیت خود را اطلاع رسانی یه مخاطبان قرار داده تا بتواند به‌نحو مطلوبی سطح آگاهی و ایجاد فرصت برای کسب آگاهی را افزایش دهد. این سایت درواقع مرجع تخصصی طراحان صنعتی است.

این سایت مطلبی درباره فراخوان نوشت و کل شرایط ثبت ایده رو برای خوانندگانش شرح داد.این مطلب رو اینجا بخونید.

 

 

به قلم شیدا میرجهانی

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها