اینفوگرافیک: نتایج داوری مردمی ایده‌های منتخب در فراخوان ایده دونیت

سلام،

همونطور که حتماً تا الآن متوجه شدید، دونیت به مناسبت سال نوی شمسی فراخوان ایده ای رو منتشر کرد تا بتونه ایده ها و پروژه های مناسبی رو برای ایجاد اولین موج Crowdfunding ایران راه اندازی کنه.

توی پست‌های قبلی توضیحاتی رو در خصوص استقبال غیرمنتظره شما افراد خلاق و روشن فکر از این فراخوان ارائه داده بودیم.

اما نهایتاً مرحله دوم این فراخوان هم به پایان رسید و ایده‌ها توسط عموم مردم محک زده شد. در واقع با اطمینان می توان گفت که تا همین الآن هم، ایده های شرکت کننده در این فراخوان سود کردن، چرا که تونستن نظرشون رو به ساده ترین روش، در برابر چشم های مردم قرار بدن؛ در واقع صاحبان این ایده ها یاد گرفتن که بدون ترس از دزدیده شدن ایده، ایدشون رو ارائه بدن و با خرد جمعی، اون رو به سمت بهتر شدن پیش ببرن.

البته شیدا هم در حال آماده سازی مطلبی تحلیلی در خصوص بازخورد ایده هاست تا بتونه بزرگترین مشکلاتی که تقریباً همه ایده ها باهاشون دست و پنجه نرم می کنن رو یکجا جمع کنه. (به محض انتشار اون مطلب، این خط جایگزین و لینک مطلب قرار داده می شه)

اینفوگرافیک زیر، اطلاعات آماری نتایج این مرحله از فراخوان، یعنی داوری مردمی رو در اختیار شما فرار میده؛ برای دیدن اینفوگرافیک در سایز بزرگتر، روی اون کلیک کنید.

 

۳ ایده برتر معرفی شده در این اینفوگرافیک، ایده هایی هستند که با اولویت بالا، کمپین تامین بودجه اونها راه اندازی خواهد شد (و البته این روند برای همه ایده هایی که حداقل امتیاز نهایی ۲٫۵ رو کسب کرده اند، ادامه دارد)

بزودی با این افراد ارتباط برقرار می کنیم و هماهنگی های لازم برای راه اندازی کمپین رو انجام خواهیم داد.

ممنون 🙂

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها