استارتاپ ویکند شیراز در راهه. آماده اید؟

سلام…

بدون مقدمه، برای کسایی که هنوز شانس آشنایی با استارتاپ ویکند رو نداشتن، بصورت مختصر این رویداد رو معرفی می کنیم:

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۴۵ هزار نفر در بیش از ۲۰۰ شهر شرکت نموده اند.در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

این رویداد تاکنون بیش از ۲۰ بار در ۱۰ شهر ایران از جمله، تهران، شیراز، مشهد و …  برگزار شده و در اون بیشتر از ۱۹۰۰ علاقه مند به کارآفرینی (خصوصاً در زمینه فناوری اطلاعات) شرکت کردند.

شاید فکر کنید که این پست ارتباطی با وب سایت دونیت و فرهنگ دونیشن نداشته باشه، اما با کمال احترام باید بگیم که متاسفانه سخت در اشتباهید.

این پست به چند دلیل با دونیت مرتبط هست:

– ایده دونیت، در اولین استارتاپ ویکند شیراز به ذهن ما رسید. در واقع رویداد فوق العاده ای به اسم استارتاپ ویکند بود که باعث شده شما الآن این پست رو بخونید و وب سایت دونیت رو در دسترس داشته باشید.

– تیم اجرایی استارتاپ ویکند، از روز شروع اولین استارتاپ ویکند شیراز تا حالا، پیشنهادها و مشاوره های فوق العاده ای رو به ما دادن و باعث شدن که دونیت، با همه کسری ها و مشکلاتی که داره، اولین و بهترین وب سایت در نوع خودش باشه.

دومین استارتاپ ویکند شیراز در راهه…

امسال هم مثل سال گذشته، اما با قدرت و بهره وری بیشتر، دومین دوره استارتاپ ویکند شیراز برگزار خواهد شد و دونیت در دومین استارتاپ ویکند شیراز شرکت می کنه. امید داره که بتونه علاوه بر استفاده از تجربیات مربی ها و شرکت کننده های این رویداد، تجربیات خودش در یکسال گذشته در مورد راه اندازی یک استارتاپ رو در اختیار شرکت کننده ها بذاره.

بنابرین پیشنهاد می کنیم که در مورد استارتاپ ویکند شیراز بیشتر بخونید و در صورتی که تمایل به شرکت در این رویداد فوق العاده رو دارید، هر چه سریعتر با ۵۰ درصد تخفیف (تا ۷ شهریور فقط!) ثبت نام کنید. مطمئن باشید که ارزش وقت و هزینه ای که صرف می کنید رو داره و باعث اتفاق های خوبی توی زندگی کاری و حرفه ای شما می شه.

سال گذشته، وب ادوایس هم مطلب خوبی در خصوص این رویداد نوشته بود که خوندنش حتی بعد از یکسال هم خالی از لطف نیست.

 

ثبت نام در دومین استارتاپ ویکند شیراز

Twitter LinkedIn  

به قلم

عاشق تکنولوژی های جدید، علاقمند به موضوعات موفقیت و رشد شخصیتی، اهل رانندگی و سفر. و البته در دونیت نقش هماهنگ کننده رو به عهده دارم.

پیشنهاد می کنم این مطالب رو هم مطالعه کنید:

دیدگاه‌ها