آستینِ نو

آستینِ نو

آستینو کوتاه شده آستینِ نو ، بستر سفارش آنلاین البسه از خیاطان خانگی و یک کارآفرین با تمرکز روی درآمد زایی برای بانوان سرپرست خانواده هست به آدرس astino.ir

هنوز هیچی

از 3,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

آستینِ نو

- آستینو چیه؟

آستینو بستر سفارش البسه و اکسسوری دست ساز از خیاط های خانگی هست که تمرکز خودش رو روی تولید با کیفیت قرار داده و از بانوان سرپرست خانوار برای رسیدن به این هدف کمک میگیره یعنی آستینو یک منبع درامد برای این افراد هست و البته هر فرد دیگه ای که مستعد باشه هم میتونه از استینو درامد کسب کنه. ما با همکاری کمیته امداد و بهزیستی با بانوان سرپرست خانوار در ارتباط هستیم و خواهیم بود،فیلتر های گزینش ما کیفیت محصولات آستینو رو تضمین خواهند کرد.

-آستینو کجای کاره؟

خوشبختانه ساخته شده س و آماده حرکت:-)

-چرا آستینو به کرادفاندینگ و دونیت رسیده؟

نیاز به بهبود رابط کاربری سایت و ساخت اپلیکیشن، در واقع ما زیر ساخت های فیزیکی مورد نیاز رو فراهم کردیم اعم از مراحل بسته بندی و یا تحقیقات بازار و استراتژی های بازاریابیمون رو طی یکسال انجام و به نتیجه رسوندیم در شتابدهنده های مختلف هم پذیرفته شدیم اما باتوجه به شرایط کاری تیم قادر به شرکت نبودیم و سعی کردیم زمان رو به سرمایه خودمون تبدیل کنیم و موفق هم بودیم. آستینو زیر ساخت لازم رو داره :-)

-چرا فکر میکنیم آستینو میتونه موفق باشه؟

میتونه موفق باشه چون حداقل یک سال مطالعات انجام شده پشتوانه این طرح هست،اگر هم قصد بررسی تخصصی دارید باید به ساموئل سرتو راهنماییتون کنیم  و مدیریت استراتژیک ما تحلیل محیطی رو تموم کردیم استراتژی خودمون رو تدوین کردیم نسخه جایگزین هم در دسترس مون هست .مثال میزنیم ؛ هزینه دلیوری ما بسیار کمتر از سایت های خرید لباس هستند چون که شبکه توزیع ما هوشمند عمل میکنه و هر سفارش در شهر مشتری ساخته میشه نه اینکه از یک انبار دپو مرکزی ارسال بشه.

-کی میاد اینترنتی لباس سفارش بده؟

کی غذای فرداشو امروز سفارش میده؟ کی میاد اینترنتی مشاوره روانشانسی بگیره؟ کی میاد اینرنتی تاکسی بگیره یا پیک موتوری بگیره؟ کی آش صبحونه اینترنتی میگیره؟