کمک هزینه تهیه جهیزیه برای 8 نوعروس

 کمک هزینه تهیه جهیزیه برای 8 نوعروس

موسسه خیریه آبشار عاطفه ها قصد دارد به رسم هر سال، برای تعدادی نو عروس جهیزیه تهیه کند. امسال نیز قصد داریم با مشارکت شما خیرین عزیز، برای 8 نوعروس نیازمند ساکن کرمانشاه، جهیزیه تهیه کنیم.

افزودن به علاقه مندی ها

هنوز هیچی

از 17,321,642 تومان

موفق نشد! :(

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عضویت در دونیت، اگر پروژه‌ای که از آن حمایت کرده‌اید، نتوانست مبلغ مورد نظر را تامین کند، مبلغ پرداختی شما به «کیف پول شما در دونیت» بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کمک هزینه تهیه جهیزیه برای 8 نوعروس

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی حامیان و همراهان گرامی،

به برکت مشارکت شما در سال گذشته در جمع آوری کمک هزینه جهیزیه 12 نوعروس نیازمند پس از پایان موفقیت آمیز این پروژه، توانستیم با حمایت های خیرین بزرگواری چون شما موفق به اهدا 80 سری جهیزیه معادل 120 میلیون تومان به زوج های جوان کرمانشاهی و اهدا 30 عدد کمک هزینه سفر مشهد مقدس به قید قرعه همزمان با میلاد شمس الشموس آقا امام رضا (ع) به این عزیزان شویم.

با توجه به افتتاح شعبه جهیزیه خیریه آبشار عاطفه ها در استان کرمانشاه و فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) ،قصد داریم به رسم هرساله به نو عروسان نیازمند تحت حمایت این موسسه، کمک جهزیه اهداء نمائیم

با توجه به نوسانات بازار لوازم خانگی مبلغ مشخصی برای اقلامی که قصد خریداری آنها را داریم ذکر نشده است لذا مبلغ 2 میلیون تومان بابت هر کمک جهیزیه هزینه خواهد شد.

از شما عزیزان دعوت میکنیم نیم نگاهی به اقدامات انجام شده در سنوات گذشته که توسط مهر شما عزیزان محقق گردید بیاندازید.

به همین منظور از شما یاوران همیشه همراه دعوت به عمل می آید در این کار خیر و خدا پسندانه نیز مارا همچون گذشته یاری فرمائید.

مبلغ درخواستی این پروژه برای تامین کمک جهزیه 8 نو عروس جمعا 16.000.000 تومان میباشد که با احتساب حق وبسایت دونیت مبلغ 17,321,642 تومان در پروژه درج گردیده است.

انشاءالله دعای خیر این نوعروسان بدرقه راهتان باشد.