تایید شده
موسسه خیریه آبشار عاطفه ها

موسسه خیریه آبشار عاطفه ها

از 2016-12-10 12:53:19 عضو سایت می باشد

آبشار عاطفه ها در ماه مبارک رمضان 1380 شمسی به شماره ثبت 2310 و شماره پروانه ملی1/8/83/156887در راستای اعتلای سیره عملی امیر المومنان حضرت علی علیه السلام و با توجهات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله و با عنایت حضرت حق به پشتوانه ولی نعمتمان حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام در شهر مقدس مشهد تاسیس گردیده است. شعبه استان کرمانشاه در اردیبهشت 1391 تاسیس و در مهرماه سال 1393 این شعبه، به دو شعبه مرکزی و ایتام و سادات تقسیم شد. در سال 94 شعبه امام حسن مجتبی(ع) سنقر افتتاح گردید و حوزه فعالیت این خیریه گسترش یافت. این خیریه از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاههای تخصصی و بررسی های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را جهت خدمتگزاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد. تاکنون حدود 700 خانواده شامل 2000 نفر تحت حمایت این موسسه قرار گرفته است.

 • مدیر عامل: سیده هایده وروایی
 • شماره ثبت: 2310
 • نوع سازمان: سازمان های مردم نهاد و خیریه
 • زمینه فعالیت: سایر
 • 08338257601
 • 09187258701
 • http://abshar-atefeha.blog.ir
 • کرمانشاه، خیابان شهید محمدباقر صدر، روبروی ترمینال شماره یک، کوی امیریان پلاک یک

زمستان گرم: تهیه بخاری برای 40 خانواده نیازمند در کرمانشاه

دوباره فصل سرما از راه رسید... به رسم هر ساله بنا داریم با مشارکت و کمک هموطنان تنور انسانیت را گرم کنیم. از طریق این پروژه می خواهیم برای 40 خانوار تحت پوششی که در مناطق کم برخوردار کرمانشاه و حاشیه آن بسیارسخت زندگی می کنند بخاری تهیه کنیم.

کمک هزینه تهیه جهیزیه برای 12 نوعروس

موسسه خیریه آبشار عاطفه ها قصد دارد به رسم هر سال، برای تعدادی نو عروس جهیزیه تهیه کند. امسال نیز قصد داریم با مشارکت شما خیرین عزیز، برای 12 نوعروس نیازمند ساکن کرمانشاه، جهیزیه تهیه کنیم.

زمستان گرم2 : تهیه بخاری برای 180 خانواده نیازمند در کرمانشاه

دوباره فصل سرما از راه رسید... به رسم هر ساله بنا داریم با مشارکت و کمک هموطنان، تنور انسانیت را گرم کنیم. از طریق این پروژه می خواهیم برای 180 خانوار تحت پوششی که در مناطق کم برخوردار کرمانشاه و حاشیه آن بسیارسخت زندگی می کنند با یاری شما عزیزان بخاری تهیه کنیم.

سفره رمضان (97)

مسافر پرواز رمضان، پروازت بی‌خطر؛ امیدوارم توشه‌ات فراوان باشد و سهم سوغات من دعای شب‌های قدرت !

کمک هزینه تهیه جهیزیه برای 20 نوعروس

موسسه خیریه آبشار عاطفه ها قصد دارد به رسم هر سال، برای تعدادی نو عروس جهیزیه تهیه کند. امسال نیز قصد داریم با مشارکت شما خیرین عزیز، برای 20 نوعروس نیازمند ساکن کرمانشاه، جهیزیه تهیه کنیم.

کمک هزینه تهیه جهیزیه برای 8 نوعروس

موسسه خیریه آبشار عاطفه ها قصد دارد به رسم هر سال، برای تعدادی نو عروس جهیزیه تهیه کند. امسال نیز قصد داریم با مشارکت شما خیرین عزیز، برای 8 نوعروس نیازمند ساکن کرمانشاه، جهیزیه تهیه کنیم.

 • سید هادی محمدی

  سید هادی محمدی

  فصل سرما در راه رسیدن به کرمانشاه هست... به رسم دل دادگی داریم با مشارکت و کمک هموطنان تنور انسانیت را گرم کنیم. از طریق این پروژه می خواهیم برای کودکان زلزله زده کرمانشاه که بعد زلزله در شرایط بسیار سخت زندگی می کنند لباس گرم تهیه کنیم. https://2nate.com/helalmah/buy-kermanshah-clothing-and-heating-supplies

 • حسین کیانی نیا

  حسین کیانی نیا

  سلام. با احترام از شما دعوت میکنم از پروژه ما جهت بازسازی خانه زلزله زدگان بازدید کنید و در صورت تمایل با کمکهاتون ما را در انجام این پروژه یاری کنید. https://2nate.com/g-sahebzaman/zelzele