خرید کاپشن برای کودکان مدرسه

خرید کاپشن برای کودکان مدرسه

در مدرسه ای در حوالی تهران، کودکان مقطع ابتدایی روزهای سختی را می گذرانند. بعد از تامین مایحتاج اولیه ی تحصیلی، اکنون برای تهیه ی لباس های گرم به همیاری شما دلسوزان نیاز داریم. فصل جدال خشونت سرما با لطافت تن های این کودکان نزدیک است. داشتن تن گرم حق همه بچه های دنیاست.

3,513,500 تومان

از 3,250,000 تومان

22 روز

زمان باقی مانده

33 نفر

حامی پروژه

108%
108% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

خرید کاپشن برای کودکان مدرسه

در مدرسه‌ای حوالی تهران، دانش‌آموزان خردسال مقطع ابتدایی روزهای سختی را می‌گذرانند. نیازمندی‌های حیاتی این کودکان در صورتی تامین می‌شود که همه‌ی ما به آن‌ها توجه کنیم. ما، آدم‌بزرگ‌های دنیای کوچکشان.

بعد از تامین مایحتاج اولیه‌ی تحصیلی، کیف، نوشت‌افزار و بخشی از پوشاک موردنیازشان، اکنون برای تهیه‌ی لباس‌های گرم به همیاری عمومی شما دلسوزان متعهد نیاز داریم. فصل جدال خشونت سرما با لطافت تن‌های این کودکان نزدیک است و بسیاری از ایشان از داشتن یک کاپشن گرم هم محروم‌اند. تعداد مورد نیاز لباس گرم به این ترتیب است:

  • 18 عدد برای پایه‌ی اول
  • 19 عدد برای پایه‌ی دوم
  • 13 عدد برای پایه‌ی سوم

مبلغ کل طرح مربوط به هزینه های خرید طبق پیش فاکتور و هزینه های جانبی، مانند درصد سایت دونیت، می باشد.

و ما با اطلاع از سختی‌های زندگی این کودکان، امیدوار هستیم که دست‌هایمان را در هم گره کرده و یکی از هزاران مشکلات ایشان را با یاری شما مرتفع کنیم. داشتن تن گرم حق همه‌ی بچه‌های دنیاست.

در صورتی که هر گونه سوالی در مورد طرح داشتید در قسمت نظرات سایت با ما در میان بگذارید و یا به آی دی تلگرام مشخص شده پیغام دهید.

آی دی تلگرام: @mohatefian