راه‌اندازی وبسایت آموزش رایگان برای همه ، همچنین ایجاد اشتغال و ارتقا فرهنگ و موسیقی ایران

راه‌اندازی وبسایت آموزش رایگان برای همه ، همچنین ایجاد اشتغال و ارتقا فرهنگ و موسیقی ایران

لطفا توضیحات کامل پروژه را که در پایین همین مطلب درج شده و پروژه را با جزئیات توضیح داده مطالعه بفرمایید . اهداف اصلی پروژه ایجاد اشتغال برای میلیون‌ها نفر و آموزش کاملا رایگان موسیقی برای تمامی فارسی زبانان و رشد هنر و فرهنگ موسیقی ایران می باشد .

هنوز هیچی

از 2,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

راه‌اندازی وبسایت آموزش رایگان برای همه ، همچنین ایجاد اشتغال و ارتقا فرهنگ و موسیقی ایران

با شما با یک تیر کُلّی نشان میزنیم !!! حتما میپرسید چگونه ؟ پس در ادامه با ما همراه باشید ...

با عرض سلام و درود خدمت هموطنان مهربانم

ضمن عرض تشکر بابت زمانی که صرف مطالعه این پروژه می نمایید ، تیم ما در نظر دارد تا در جهت ایجاد اشتغال ، آموزش رایگان و همچنین ارتقا هنر و فرهنگ موسیقی ایران زمین وبسایتی را ایجاد نماید .

اهداف اصلی پروژه :

  • ایجاد اشتغال برای بیش از 20 نفر به صورت مستقیم

  • ایجاد اشتغال برای میلیون‌ها هنرمند با معرفی هنرمندان فعال در زمینه موسیقی

  • آموزش کاملا رایگان مفاهیم و موارد مرتبط به موسیقی به تمام فارسی زبانان

  • رشد و ارتقا فرهنگ ، هنر و موسیقی ایران زمین

توضیح پروژه :

ایده اصلی این وبسایت معرفی هنرمندان فعال در زمینه موسیقی میباشد و از این طریق موجب ایجاد اشتغال و حمایت از میلیون‌ها هنرمند می شود . ایده بعدی قرار دادن آموزش ها ، مفاهیم موسیقی و سایر موارد مرتبط به صورت کاملا رایگان است که موجب گسترش هنر و فرهنگ موسیقی می شود و تمام هموطنان عزیز می توانند کاملا رایگان از این آموزش ها بهره ببرند و کسی از آموزش محروم نخواهد ماند . همچنین برای تولید و درج این آموزش ها در وبسایت نیازمند به تولید کنندگان محتوا می باشد که به همکاری با این عزیزان می پردازیم و از این طریق موجب ایجاد اشتغال برای این عزیزان می شود . همچنین برای پشتیبانی وبسایت نیازمند طراح و پشتیبان سایت است که موجب اشتغال این عزیزان نیز هست . علاوه بر تمامی موارد فوق ، خرید و پرداخت هزینه های وبسایت (مانند هاست ، دامنه و غیره) به طور غیر مستقیم موجب حمایت از ارائه دهندگان این سرویس ها می باشد .

مزیت این طرح نسبت به طرح های مشابه چیست؟

مورد اول : ما هنوز وبسایت مشابهی برای معرفی هنرمندان در تمامی شاخه های موسیقی ندیده ایم

مورد دوم : در زمینه آموزش موسیقی معمولا وبسایت ها فقط به صورت تخصصی به آموزش یک بخش خاص از موسیقی پرداخته اند ، برای مثال وبسایت آموزشگاه های موسیقی فقط آموزش ساز هایی که خود آموزش میدهند را قرار داده اند اما خبری از آموزش سایر موارد موسیقی نیست .

مورد سوم : خیلی از آموزش ها فقط با پرداخت هزینه امکان دسترسی به مخاطبان را میدهد که همین امر موجب میشود علاقمندانی که به هر دلیلی امکان پرداخت هزینه را ندارند از آموزش باز بمانند .

مورد چهارم : یک وبسایت واحد و جامع در این زمینه وجود ندارد که تمامی این خدمات را با هم ارائه نماید و به صورت مرجع شناخته شده باشد تا مخاطبان بتوانند بدون اتلاف وقت و به سرعت به خواسته خود دست یابند .

پروژه در حال حاضر در چه مرحله‌ای است؟

به همت دوستان گام های نخست طراحی و ساخت وبسایت برداشته شده اما متاسفانه به دلیل عدم توانایی در پرداخت بقیه هزینه های پروژه ، فعلا متوقف شده که در صورت حمایت شما عزیزان می تواند مجددا به ادامه فعالیت خود باز گردد و موجب ایجاد اشتغال میلیون ها نفر و گسترش هنر و فرهنگ موسیقی شود .

چه منفعتی برای پایه گذار و حمایت گنندگان دارد؟

در پاسخ باید بگوییم چه حسی شیرین تر از کمک به همنوع ؟! ما به ایجاد اشتغال و آموزش رایگان برای همه می اندیشیم تا بتوانیم از این طریق به میلیون ها هموطن کمک کنیم و از این بابت کاملا خرسندیم ، مطمئنیم که شما نیز از کمک به دیگران خوشنود میشوید و با حمایت از این پروژه زندگی میلیون ها هموطن را تغییر خواهید داد .

پیشاپیش از حمایت و کمک شما مهربانان در جهت ایجاد اشتغال ، آموزش ، رشد و شکوفایی هنر ، موسیقی و فرهنگ ایران زمین سپاسگذاریم .

ناجی سخاوتمند

مبلغ 5,000,000 تومان

0

حامی

شما به تنهایی زندگی میلیون ها نفر را دگرگون خواهید کرد و چه پاداشی بزرگ تر از این ...

اما به نشان احترام و جبران اندکی از لطفتان نام شما برای همیشه در صفحه حامیان وبسایت نمایش داده خواهد شد . همچنین نام و تصویر شما در صفحه نخست وبسایت به مدت یک ماه نمایش داده خواهد شد .

ناجی بزرگ

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

اگر فقط 2 نفر به این شکل از این پروژه حمایت کنند . زندگی میلیون ها نفر تغییر خواهد کرد . شما همان ناجی باشید !

اما به نشان احترام و جبران اندکی از لطفتان نام شما برای همیشه در صفحه حامیان وبسایت نمایش داده خواهد شد . همچنین نام و تصویر شما در صفحه نخست وبسایت به مدت دو هفته نمایش داده خواهد شد .

ناجی مهربان

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

در امر خیر حاجت هیچ استخاره نیست ! به خصوص وقتی بدانیم می توانیم زندگی میلیون ها نفر را تغییر دهیم ...

اما به نشان احترام و جبران اندکی از لطفتان نام شما برای همیشه در صفحه حامیان وبسایت نمایش داده خواهد شد . همچنین نام و تصویر شما در صفحه نخست وبسایت به مدت یک هفته نمایش داده خواهد شد .