اشتغال زایی در محروم ترین روستا های کشور

اشتغال زایی در محروم ترین روستا های کشور

با این پول 20 تا لپ تاپ و اینترنت برای محروم ترین روستاهای ایران خریداری میشه و به جوون های روستا آموزش برنامه نویسی میدیم و براشون پروژه تعریف میکنیم و از درآمدشون قبل از پرداخت مقداری کسر میکنیم و بازم لپ تاپ میخریم برای بقیه روستا ها تا این چرخه ادامه پیدا کنه .

هنوز هیچی

از 6,900,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

اشتغال زایی در محروم ترین روستا های کشور

همه کمک کنیم جمعیت متوازن میشه و همه کمک کنیم تخضصی ترین کشور را توی برنامه نویسی و کامپیوتر خواهیم داشت.

این پروژه هیچگونه منعفت شخصی نداره و فقط برای بهتر شدن بازار کار طراحی شده.

ما کلی روستای محروم داریم که جوون های این روستا ها همشون به دلیل بیکاری مجبور میشن بیان شهر و کلی جعیت به شهر اضافه میشه و علاوه بر این ،این جوون ها از جایی که زادگاهشون هستش دور میشن و همین دوری آسیب های زیادی داره براشون به هر حال دوری از خانواده قطعا مشکلاتی ایجاد میکنه .

حالا راهش ساخت کارخونه های بزرگ و عجیب و غریب نیستش یا هزینه های خیلی هنگفت با وجود اینترت میشه از یه لپ تاپ اندازه 3 تا کارخونه درآمد زایی کرد شما ببینید الان دیجی کالا فروشش از تمامی پاساژ های تهران بیشتر که این خودش پتانسل این بستر رو نشون میده .

حالا ما میخواییم یه کاری انجام بدیم برای جوون های توی روستا ها کار ایجاد شه از طریق همین بستر اینترنت .

ما برای خرید 20 تا لپ تاپ متوسط با کارکرد متوسط به همراه مودم و اینترنت نیاز به  این سرمایه داریم و برنامه نویسی رو هم خودمون به این جوون ها آموزش میدیم توی  45 روز به صورت کامل یه سری مسائل اساسی رو یاد میگیرن که بتونن با این مسائل درآمد داشته باشن .

آموزش ها چیست :

سرفصل های فاز اول پروژه »وردپرس ،پی اچ پی ،جاوا ،سی شارپ ،دات نت ،ASP

برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل و سئو می باشد.

حالا پس از آموزش چی میشه ؟

وقتی کار رو یاد گرفتن حالا براشون چه جوری پروژه بگیریم ؟ 

خیلی از سایت ها نیاز به خدمات این بچه ها دارن و برنامه نویس میخوان  ولی با هزینه کم خب این جوون ها توی روستا هستند و به شکل منطقی هزینه هاشون پایین تر هستش پس با حقوق کمتری میتونن کار هایی رو انجام بدن که توی شهر انجام میشه .

حداقل و حداکثر حقوق این جوون ها: بسته به هوش و استعداد این جووون ها که بتونن تا چقدر  متخصص تر بشن  از ماهی 800 هزار تومان تا یک و نیم میلیون برای فاز اول حقوق در نظر گرفته شده .

نهایت این پروژه کجاست :

ما درآمد این بچه ها رو پرداخت میکنیم و طبق قرار داد یه مقداری از حقوق شون رو کسر میکنیم با جمع این پول ها برای روستا های دیگه لپ تاپ میخریم و آموزش میدیم تا جایی که توی همه روستا های کشور بزرگترین تیم های برنامه نویسی تشکیل شده باشه و بیشتر درآمد رو بتونن کسب کنن .

و اینطوری کشور ما میتونه حرف اول رو از نظر تیم های برنامه نویسی توی دنیا بزنه و خودش میشه یه کفه قدرت برای کشور مون توی دنیایی که همه چی توی بستر اینترنت داره انجام میشه . 

 

انجام کارهای کامپیوتری شما

مبلغ 6,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 50 از 50 مانده

پس از آموزش برنامه نویسی به این جوون ها تا 6 ماه هرچی کار برنامه نویسی یا کامپیوتری داشته باشین توسط این جوون ها به صورت رایگان انجام میشه .

طراحی سایت برای شما

مبلغ 3,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 40 از 40 مانده

برای شما سایت طراحی میشه توسط همین دوستان تا یه تشکری از شما شده باشه