خرید زمین و ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و مرکز فرهنگی

خرید زمین و ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و مرکز فرهنگی

زمینی واقع در مشهد طبرسی شمالی 17 به ارزش 1 میلیارد و با تخفیف 800 میلیون جهت ساخت مسجد، حسینیه، سالن ورزشی، کتابخانه و ... خریداری گردیده که 1 فقره از 3 چک تحویل داده شده جهت خرید زمین توسط خیرین پاس گردیده است.لطفا برای پاس نمودن چک ها و ساخت مسجد به پروژه کمک نمایید.

هنوز هیچی

از 200,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

خرید زمین و ساخت مسجد، حسینیه، کتابخانه و مرکز فرهنگی

بسمه تعالی

پیامبر خدا صلى الله علیه و آله :از جمله اعمال و کارهاى نیک مؤمن که پس از مرگش به وى مى پیوندد ، دانشى است که آن را آموزش داده و منتشر ساخته . . .یا مسجدى که بر پا کرده است .

با سلام خدمت خیرین محترم،

هیئت امنا مسجد و حسینیه فاطمه الزهرا با پیگیری های لازم اقدام به خرید 500 متر زمین واقع در مشهد طبرسی شمالی 17 حاشیه خیابان میثم، روبه روی میثم 45 نموده و موفق شدند در جوار پارک عمومی شهرداری در منطقه، زمینی با ارزش 1 میلیارد تومان پیدا نموده که با صحبت های انجام شده با مالک زمین مبلغ 800 میلیون تومان بایت ساخت مسجد، حسینیه، مرکز فرهنگی، کتابخانه و... تخفیف داده شد و مبلغ 200 میلیون تومان طی سه فقره چک به صاحب زمین تحویل داده شد که چک اول به مبلغ 60 میلیون تومان توسط خیرین محترم پاس گردید.

همانطور که عرض شد زمین در جوار پارک قرار دارد و مسجد و حسینیه ای نیز در اطراف موجود نیست، از خیرین محترمی که توانایی پرداخت کمک مالی دارند تقاضا می شود کمک های خود را در ابتدا برای خریداری زمین و در نهایت برای ساخت آن  اهدا نمایند.

لازم به ذکر است علاوه بر ساخت مسجد و حسینیه برای برگذاری نماز جماعت و برگذاری جشن ها، اعیاد و شهادت ها در حسینیه، مرکز فرهنگی، سالن ورزشی و کتابخانه نیز برای افزایش دانش، سلامت و رشد افراد محل نیز ایجاد می شود.

وقف نامه زمین:

وقف نامه

صورت جلسه شهرداری برای تایید صدور پروانه ساخت: