کشف وحدت فرمول در محاسبه میدان مغناطیسی

کشف وحدت فرمول در محاسبه میدان مغناطیسی

برای محاسبه میدان مغناطیسی اجسام الکترومغناطیس فرمول های متفاوتی بیان شده است، هدف ما در این پروژه کشف فرمولی جامع و تجربی برای محاسبه میدان مغناطیسی بیشتر اجسام الکترومغناطیس میباشد.برای اثبات فرضیه به وسایل خاصی نیاز است که بایدسفارش آن به شرکت های دانش بنیان داده شود

افزودن به علاقه مندی ها

45,000 تومان

از 500,000 تومان

موفق نشد! :(

5 نفر

حامی پروژه

9%
9% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، مبلغ پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

کشف وحدت فرمول در محاسبه میدان مغناطیسی

برای محاسبه میدان مغناطیسی اجسام الکترومغناطیس فرمول های متفاوتی بیان شده است، هدف ما در این پروژه کشف فرمولی جامع و تجربی برای محاسبه میدان مغناطیسی بیشتر اجسام الکترومغناطیس میباشد.برای اثبات فرضیه به وسایل خاصی نیاز است که باید سفارش آن به شرکت های دانش بنیان داده شود.

کشف این فرمول تاثیر شگرفی در زمینه میدان مغناطیسی اجسام الکترومغناطیس مانند پیچه و سیم لوله و ... میگذارد. این فرمول سبب سهولت در محاسبه میدان های مغناطیسی اجسام مختلف میشود.

در فضیه ی محاسبه ی میدان مغناطیسی اجسام الکترومغناطیس برای هر جسم با شرایط خاص فرمول مخصوص به خود را دارد که در این زمینه گوناگونی زیادی وجود دارد در نتیجه این سوال در ذهن ما به وجود آمد که آیا این گوناگونی فرمول می تواند سبب نا متوازن شدن مقدار فرمول شود؟ یعنی اینکه اگر در هر جسم الکترومغناطیسی قدرت میدان مغناطیسی 10 باشد آیا واقعا در حالت تجربی و حقیقی در هر دو جسم متفاوت الکترو مغناطیسی نیروی وارده به جسم درون مرکز آن برابر است؟ این یکی از تحقیقات این پروژه می باشد که قرار است به آنها پاسخ داده شود. این فرمول جامعی است که به بسیاری از این سوالات پاسخ می دهد.

 • Nima Karbaschi

  Nima Karbaschi

  جناب آقای عبدالهی، بسیار خوشحال کنندست که یه محقق برای تامین بودجه کار پژوهشیش اینجا درخواست داده. پیشنهاد می کنم روی عنوانی که انتخاب کردید و مخصوصا توضیحاتی که آوردید یه تجدید نظری داشته باشید. غلط املایی دیده میشه و بعضی جملات شیوایی کافی برای رسوندن مطلب رو ندارند. می خواستم در خواستتون رو به اشتراک بذارم. قطعا توضیحات روشنتر باعث میشه حرفه ای بودن و هدفمندی شما مشخص بشه و کمک می کنه زودتر بودجه مورد نظرتون تامین بشه. موفق باشید.

  محمد عبدالهی

  محمد عبدالهی

  سلام دوست عزیز، خیلی ممنون از حمایت شما باتوجه به درخواست و نظر شما می خواستم تغییراتی در توضیحات پروژه بدم اما طبق قوانین سایت پرژوه هایی که تایید شدن امکان ویرایش ندارن. بازهم ممنون، موفق باشید.

 • مهریاد شریف

  مهریاد شریف

  با سلام به شما. چنانچه نتایج کاربردی پروژه های علمی مشخص گردد طبعا افراد بیشتری مایل به حمایت مالی خواهند بود . چنانچه پروژه صرفا علمی است مشخص فرمایید آیا جهت دریافت مدارک و مدارج علمی برای محقق محترم می باشد یا فقط علاقه و کنجکاوی علمی سبب طرح و تعریف پروژه شده اند. متشکرم

 • reza nasrollahi

  reza nasrollahi

  سلام.فکر کنم اینو با موسسات پژوهشی در میون بزارید خیلی بهتون کمک کنن. بنده یک ایمیلو بهتون میدم با ایشون صحبت کنید تو مباحث علمی می تونن به شما کمک کنند.ایشون هم مثل شما خیلی مشتاق آزمایش و ... هستند دائم در حال پژوهش و مقاله و ... هستند.ان شاءالله که هر چی خیر باشه به وقوع برسه.همچنین عضو پژوهشگاه دانشهای بنیادی هم هستند. http://cv.ustm.ir/CV/Lecturer/Fa/FullInfo/146

 • Nima Karbaschi

  Nima Karbaschi

  تا الان 6 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • محمد (حمایت میهمان)

  محمد (حمایت میهمان)

  تا الان 1 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • دونیت

  دونیت

  تا الان 60 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • نیما چوکامی

  نیما چوکامی

  تا الان 4 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

 • حامد ستاریان

  حامد ستاریان

  تا الان 57 بار از پروژه‌ها حمایت کرده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 2,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 250 از 250 مانده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 5,000 تومان

1

حامی

تعداد محدود 99 از 100 مانده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 10,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 50 از 50 مانده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 20,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 25 از 25 مانده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 10 از 10 مانده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

خیلی ممنون از کمک شما

مبلغ 500,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 1 از 1 مانده