نذر فرهنگی حمایت از دانش آموزان

نذر فرهنگی حمایت از دانش آموزان

برای ایام محرم تصمیم گرفتیم که در کمپین نذر فرهنگی حمایت از دانش آموزان و مدارس مناطق محروم با جمع آوری مبلغ 5.۰۰۰.۰۰۰ تومان، به 5 مدرسه مناطق محروم شهرستان های حومه تهران اعتبار خرید لوازم تحریر اختصاص دهیم تا لوازم اضطراری دانش آموزان نیازمند مدرسه را تهیه کنند.

هنوز هیچی

از 5,000,000 تومان

40 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

نذر فرهنگی حمایت از دانش آموزان

در ایام محرم اکثر افراد علاقه دارند به نوعی هر چند کوچک به افراد نیازمند کمک کنند و در نذر و نذری دادن دستی داشته باشند. امسال مثل سال قبل تصمیم گرفتیم در این ایام روحانی نذر فرهنگی کوچکی برپا کنیم و با جمع آوری مبلغ 5 میلیون تومان و اختصاص آن به 5 مدرسه مناطق محروم اعتبار خرید لوازم التحریر داده میشود تا مدارس بتوانند اقلام مهم و ضروری که دانش آموزان تهیه نکرده اند را به دستشان برسانند.

 

هدف این مشارکت: این مشارکت در کنار نذر غذا، ارزش و ثواب بسیار بالایی دارد؛ این نذر چون در زمینه آموزش و انگیزه دانش آموزان برای ادامه تحصیل است که در نهایت موجب ساختن فردای بهتر برای خود دانش آموز و خانواده آنها می شود برای مشارکت کنندگان ارزش معنوی و ثواب فراوانی به همراه خواهد داشت. از طرفی دریافت کنندگان این نذر فرهنگی چون در شرایط اقتصادی مناسبی قرار ندارند، این هدایای فرهنگی در این ایام ارزش بالایی برایشان دارد.

 

مخاطبان این مشارکت: دانش آموزان مدارس مناطق محروم که مورد تایید مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهید بهشتی می باشند.

 

تعداد مدارس: 5 مدرسه (سال گذشته با چند مدرسه در توزیع کتاب همکاری کردیم و با توجه به تعامل با مدارس متوجه شدیم در اینگونه مدارس تعدادی از دانش آموزان نیازمند اقلام ضروری لوازم التحریر هستند، بنابراین امسال تصمیم گرفتیم با کمک خداوند به تعدادی محدود مدرسه قدرت خرید این ملزومات را به آنها بدهیم تا با صلاح دید خود به دانش آموزان خود اهدا کنند.)

 

نمایندگان شما در این مشارکت: مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهید بهشتی (جهش) که سال گذشته رویداد نذر فرهنگی کتاب را برگزار نمودند به همراه گروه تحریرسنتر که حامی تهیه لوازم التحریر چند خیریه در سنوات گذشته بوده است.

 

زمان مشارکت: از 9 مهرماه همزمان با روز عاشورا تا 18 آبان ماه و مصادف با اربعین حسینی این کمپین اقدام به جمع آوری مشارکت های افراد متقاضی خواهد داشت. اگر هم زودتر به هدف برسیم که چه بهتر!