پکیج آموزش مجازی

پکیج آموزش مجازی

در این پروژه که برای مقاطع پیش دبستانی تا ششم طراحی شده سعی بر این است تا محصولاتی مانند فلش کارت، کتاب کار، بازی های رایانه ای و موبایلی و چند مورد دیگر به دست مصرف کننده برسد و تمامی محصولات با بودجه بندی کلاسی باشد تا این پکیج نقش مکمل آموزش ایفا کند

هنوز هیچی

از 28,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

پکیج آموزش مجازی

به نام یگانه حقیقت

سلام خدمت تمامی دوستانی که این متن را می خوانند و می خواهند در این طرح سرمایه گذاری کنند.

این طرح به منظور اشتغال زایی برای جوانان مستعد هست و هدف کلی ایجاد مجموعه ای متشکل از افراد خبره برای تولید محصولاتی مشابه و خلاق برای تمامی اقشار جامعه است.

هدف پروژه تولید بسته آموزشی برای دانش آموزان نه به صورت عادی که تا الان تولید شده و بازخورد و تاثیر مثبتی نداشته بلکه به طوری که لحظه لحظه آموزش برای شخص یادگیرنده قابل لمس و قابل فهم بیشتر باشه. این طرح باعث میشه مشکل مبهم بودن اکثر مباحث آموزشی که تا الان برای همه دانش آموزان بوده را برطرف کنه.

مراحلی که برای رفع مشکل آموزشی در نظر گرفته شده، به این شکل هست که بسته آموزشی در کنار آموزش نوشته محور که با سایر محصولات مجموعه های دیگر مشابه هست، سیستم آموزشی جدید به صورت مجازی را پیاده سازی میکنه و با استفاده از پتانسیل هایی که در حوزه دیجیتال و دنیای مجازی دارد سیستمی به مراتب جذاب تر و ایده آل تر برای آموزش بهتر ارائه میده.

اینجانب سیدمهدی مصطفوی، از سال 88 روی پروژه ای فعالیت دارم که توان ایجاد تغییراتی اساسی در سیستم آموزشی داره. دارنده مقام سوم کشوری در اولین دوره بازی نویسی 48 ساعته کاشان و برگذارکننده 3 دوره بازی نویسی 48 ساعته در تبریز هستم. لیسانس مهندسی تکنولوژی کامپیوتر دارم و درحال حاضر هم در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار در حال تحصیلم.

کارهای پیش تولید در تمامی مراحل انجام شده، نیاز سنجی و تولید محتوای مرتبط با نیاز ها هم انجام شده. قسمتی از تکنولوژی جدید و مراحل دیجیتال هم انجام شده ولی مراحل تولید محتوای دیجیتال فعلا نیاز به فعالیت داره.

برای انجام پروژه حدود 350.000.000 میلیون ريال هزینه نیاز هست که حدودا برابر با 100.000.000 میلیون ريال کار انجام شده.

مبلغ مورد نیاز برای تولید محتواها در حوزه متنی، تصویری و دیجیتال هزینه میشه و برای چند نمونه خروجی هم هزینه خواهد شد.

مزیت این طرح نسبت به سایر محصولات مشابه استفاده از فضای دیجیتال و مجازی برای تفهیم بهتر مباحث آموزشی هست.

نمونه ای از تصاویر پکیج های مشابه