استارتاپ «دایرکتوری متخصصین»

استارتاپ «دایرکتوری متخصصین»

با سلام خدمت شما دوست عزیز! شاید تا به حال برایتان پیش آمده باشد که دنبال فرد متخصصی باشید، اما نتوانید او را پیدا کنید، یا حتی شاید هم خودتان متخصصی هستید، اما نمی دانید چطور خودتان را به افرادی که به تخصص شما احتیاج دارند، معرفی کنید. اما نگران نباشید ...

هنوز هیچی

از 25,000,000 تومان

45 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

استارتاپ «دایرکتوری متخصصین»

ما بین متخصصین و افرادی که به متخصصین نیاز دارند، واسطه هستیم! ما، قرار است خیلی از مشکلات افراد را حل کنیم! مثلا فرض کنید فردی می خواهد برای خودش یک سایت داشته باشد. برای این کار می تواند در شبکه های اجتماعی، انجمن های اینترنتی و... بچرخد و بچرخد و بچرخد؛ تا در نهایت فرد موردنظر خود را برای همکاری پیدا کند. اما ما این کار را بسیار راحت تر کرده ایم. فردی که دنبال یک متخصص طراحی سایت است، می تواند به سایت ما مراجعه کند و در بخش طراحان سایت، لیست افرادی را که طراحی سایت انجام می دهند، مشاهده کند. حتی می تواند اطلاعات شخصی آن متخصص را مانند سن، وضعیت تاهل، نمونه کارها و... مشاهده کند. سپس می تواند با اطلاعات تماسی که در پروفایل متخصص وجود دارد، با او تماس بگیرد و همکاری اش را آغاز کند. اگر بخواهم این چند خط را در دو جمله خلاصه کنم، می گویم: این استارتاپ به متخصصان کمک می کند تا خودشان را به افراد مختلف متصل کنند و کسب درآمد کنند و به افراد هم کمک می کند که متخصصین را پیدا کنند!

نحوه فعالیت سایتی که در آینده خواهیم داشت؟

نحوه فعالیت سایت را در 3 جمله، خلاصه می کنم!

1. فرد متخصص در سایت ثبت نام می کند

2. پروفایلش را تکمیل می کند (شامل نام، سن، نمونه کارها، سوابق کاری و...)

3. شخصی که به فرد متخصص نیاز دارد، می تواند اطلاعات فرد متخصص را مشاهده کند و با او تماس بگیرد!

راه درآمد استارتاپ ما چگونه است؟

وقتی فردی دنبال متخصصی است، به سایت ما مراجعه می کند و به بخش موردنظر خود (مثلا لیست طراحان سایت) می رود. سپس در این لیست، پروفایل طراحان سایت نمایش داده می شود. اگر متخصصین می خواهند در نتایج بالای لیست باشند، باید هزینه ای را به ما پرداخت کنند...! این، راه درآمدی ما می باشد.

سرمایه موردنیاز ما برای شروع چقدر است؟

ما برای شروع کار، مبلغ 25 میلیون تومان را در نظر گرفته ایم که این مبلغ را در مدت 6 ماه، برای استارتاپ هزینه می کنیم. اما این 25 میلیون تومان صرف چه چیزهایی می شود؟

1. هفت میلیون تومان : توسه وب (طراحی سایت و اپ اندروید، سرور و...) : قطعا برای طراحی سایت، نیازمند هزینه هایی هستیم. البته به غیر از طراحی سایت، ان شالله اپلیکیشن اندرویدی را هم طراحی خواهیم کرد...

2. پانزده میلیون تومان : بازاریابی (تبلیغات آنلاین) : ما برای این که شناخته شویم، نیازمند تبلیغات هستیم. باید در سایتهای مختلف و در یک کلمه، در اینترنت، تبلیغات انجام دهیم. این 15 میلیون تومان را صرف تبلیغات آنلاین خواهیم کرد...

3. سه میلیون تومان : هزینه های جانبی : به غیر از هزینه های طراحی سایت و تبلیغات آنلاین، هزینه های دیگری هم به مرور زمان اضافه می شوند. برای اینها هم ما باید مبلغ جداگانه ای هزینه کنیم که این 3 میلیون تومان، صرف هزینه های جانبی ما خواهد شد...

با این مبلغ حمایت (25 میلیون تومان) چه می شود؟ نتیجه چیست؟

چشم انداز و پیش بینی ما این است که با این مبلغ 25 میلیون تومان، در 6 ماه آینده، سایت ما 40 هزار متخصص خواهد داشت و همچنین، 60 هزار فردی که به دنبال متخصصین هستند. امیدواریم با حمایت های شما، به این نتایج دست یابیم!

چرا باید حمایت کنم؟

همانطور که می دانید، وضعیت اقتصاد جامعه ما، شاید از نظر برخی واقعا خراب باشد! اما خدا را شکر، افرادی هستند که با کارآفرینی، به خود و دیگران سود می رسانند. یکی از همین افراد، ما هستیم! شما با حمایت از ما، جامعه استارتاپی را قوی تر خواهید کرد و قدمی برای شروع یک استارتاپ بر می دارید (گرچه شاید مبلغ حمایت شما کم باشد، ولی همین، بسیار بسیار برای ما ارزشمند است).

همچنین، شما می توانید با انتخاب پاداش ها، در ازای حمایت از ما، هدیه یا پاداشی دریافت کنید. برای اینکار کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید، سپس روی انتخاب پاداش کلیک کنید، توضیحات هریک از پاداش ها را بخوانید و با توجه به نیاز خود، آن را انتخاب کنید و مبلغ حمایت را با کلیک روی دکمه حمایت می کنم، پرداخت کنید و پاداش را دریافت کنید!

چطور می توانم از این پروژه حمایت کنم؟

کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید، روی انتخاب پاداش کلیک کنید، پاداش موردنظرتان را انتخاب و روی دکمه حمایت می کنم کلیک کنید و مبلغ حمایت را پرداخت کنید و در زمان معین شده، پاداش خود را دریافت کنید! به همین سادگی!


از شما بسیار بسیار متشکریم که این صفحه را مطالعه کردید! من حسین رحیم زاده هستم، سرپرست این پروژه استارتاپی که امیدوارم بتوانم در پیشرفت جامعه گامی هرچندکوچک، بردارم. این پروژه هنوز آغاز نشده است و ان شالله با حمایت های شما آغاز خواهد شد... در پایان تنها یک تقاضا از شما داریم. هر چقدر که می توانید و وسعت مالی دارید، پروژه ما را حمایت کنید و قدمی در راستای حمایت از استارتاپ های ایرانی، بردارید. اگر هم قصد حمایت از ما را ندارید، لطفا لینک این صفحه را در شبکه های اجتماعی برای دوستان خود ارسال کنید!

باتشکر

حسین رحیم زاده

حمایت 5 هزار تومانی

مبلغ 5,000 تومان

0

حامی

کسانی که مبلغ 5 هزار تومان را حمایت می کنند، به پاس قدردانی، برایشان ایمیلی ارسال خواهد شد

حمایت 10 هزار تومانی

مبلغ 10,000 تومان

0

حامی

به پاس قدردانی از کسانی که مبلغ 20 هزار تومان ما را حمایت می کنند، نام و عکس آنها در سایت درج خواهد شد و همچنین یک ایمیل مرتبط با پروژه، برایشان ارسال خواهد شد

حمایت 20 هزار تومانی

مبلغ 20,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 100 از 100 مانده

اگر متخصص هستید و می خواهید در سایت ما ثبت نام کنید و در بالای نتایج لیست قرار بگیرید، این حمایت، مخصوص شماست! با مبلغ 20 هزار تومان، می توانید از ما حمایت کنید و وقتی حوزه کاری شما را در سایت جستجو می کنند، شما در نتایج اول ظاهر می شوید!

حمایت 50 هزار تومانی

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

اگر دنبال متخصصی هستید که به آن احتیاج دارید (مثلا متخصص طراحی سایت، یا متخصص گرافیک و...) می توانید مبلغ 50 هزار تومان از ما حمایت کنید. ما تا 2 ماه پس از پایان پروژه، به صورت رایگان این امکان را به شما می دهیم تا متخصص موردنظرتان را پیدا کرده و با او در ارتباط باشید!

حمایت 200 هزار تومانی

مبلغ 200,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 10 از 10 مانده

اگر سایت یا کسب و کاری دارید و می خواهید اسپانسر ما شوید، می توانید با مبلغ 200 هزار تومان، از ما حمایت کنید و اسپانسر شوید! لوگوی شما در صفحه اصلی سایت و مکان های دیگر سایت، نمایش داده خواهد شد!