آموزش در هر زمان و هر مکان!

آموزش در هر زمان و هر مکان!

در هر مکان و هر زمان یاد بگیرید!

هنوز هیچی

از 15,000,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

آموزش در هر زمان و هر مکان!

در هر زمان و هر مکان، به راحتی یاد بگیرید!

سلام به شما خواننده گرامی این متن! که می خواهید از این پروژه حمایت کنید (امیدواریم!)

قطعا افرادی را دیدید یا حتی خودتان هم اینطور هستید که می خواهید به راحتی یاد بگیرید، در هر زمان و هر مکان چیزی را بیاموزید، این آموختن می تواند از طریق کتاب باشد، یا یک ویدئوی آموزشی یا حتی یک فایل PDF که از اینترنت دانلود کرده باشید.

اما متاسفانه ما اکثر مواقع فراموش می کنیم که حتی می توانیم از وقت های مُرده خودمان هم استفاده کنیم و آموزش ببینیم و پیشرفت کنیم و زندگی مان را متحول کنیم! بگذارید مثالی بزنم! فرض کنید شما می خواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید، اما مشغله ای که دارید، مانعی برای یادگیری شما شده است :( خب وقتی فکر می کنیم، می بینیم که راهی وجود ندارد تا زبان را یاد بگیریم، اما وقتی کمی فکر می کنیم، می بینیم که می توانیم از وقت های مرده خودمان استفاده کنیم! مثلا فرض کنید ما روزانه 1 ساعت در ترافیک هستیم! حالا اگر بخواهیم از این 1 ساعت (که وقت مرده حساب می شود) استفاده مناسب کنیم، باید در ماشین یا وسیله نقلیه آموزش ببینیم. اما نه می توانیم کتاب بخوانیم، و نه می توانیم فیلم آموزشی ببینیم .........

اما بهترین راه، گوش دادن به فایل های صوتی است! ما می توانیم با گوش دادن به فایل های صوتی ، در زمانی که در ماشین خود هستیم، آموزش ببینیم! اگر روزانه 1 ساعت هم به یادگیری زبان اختصاص دهیم، می توانیم در سال 365 ساعت آموزش ببینیم و این عالی است! ما در زمان مرده، آموزش دیده ایم و وقتی اختصاصی برای اینکار نگذاشته ایم... !

خروجی این پروژه چیست؟

خروجی این پروژه، یک سایت مرجع در زمینه فایل های صوتی است! یعنی سایتی که فقط و فقط در آن کتاب های صوتی پیدا می کنید! ضمنا در قسمتی پایین تر، هزینه ها را درج کرده ایم (اما طراحی سایت توسط خودمان صورت می گیرد و اصل هزینه ما، تبلیغات است).

ضبط فایل های صوتی توسط افرادی که ثبت نام می کنند، صورت می گیرد! در واقع افراد خودشان فایلی را ضبط می کنند و در سایت منتشر می کنند (یا به صورت رایگان یا به صورت پولی) و کسب درآمد می کنند!

تا کنون برنامه ریزی هایی برای اینکار کرده ایم که امیدواریم با حمایت های شما، نتیجه این برنامه ریزی ها، مثبت باشد!

 

از شما چه می خواهیم؟

از شما می خواهیم که به ما کمک کنید و کاری کنید که کشور عزیزمان ایران، پیشرفت کند! شاید بپرسید :«چطوری؟ من وقتی به این پروژه کمک کنم، چه سودی برای کشور داره و مگه کشور هم پیشرفت میکنه؟؟؟». در جواب به شما باید بگوییم؛ بله! وقتی مردم از اوقات مرده خود استفاده کنند و آموزش ببینند، قطعا می توانند آینده خود و آینده کشورشان را با کارهایی که انجام می دهند، بهتر کنند و دنیا را جای بهتری برای زندگی کردن بکنند!

پس، از شما تقاضا داریم که هرچقدر می توانید - حتی هزار تومان - به ما کمک کنید تا بتوانیم این کسب و کار را ایجاد کنیم...

 

برای اطمینان شما، لیست هزینه ها را اینجا نوشته ایم ...

1 میلیون تومان : سرور یا همان هاست

11 میلیون تومان : هزینه تبلیغات

3 میلیون تومان : هزینه های جانبی

(شاید هزینه ها کمی عجیب به نظر برسند، اما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام این ها واقعی هستند و ما به چیزی که نوشته ایم، پایبندیم!

 

 

متشکریم!

20 هزار تومان اعتبار

مبلغ 20,000 تومان

0

حامی

به شما 20 هزار تومان اعتبار برای خرید فایل های صوتی اهداء می کنیم!

50 هزار تومان اعتبار

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

به شما 50 هزار تومان اعتبار برای خرید فایل های صوتی اهداء می کنیم!

100 هزار تومان اعتبار

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

به شما 100 هزار تومان اعتبار برای خرید فایل های صوتی اهداء می کنیم!