پاهای گرم : توزیع 78 کفش زمستانی بین 78 کودک نیازمند شدید مدارس مناطق محروم استان یزد

پاهای گرم : توزیع 78 کفش زمستانی بین 78 کودک نیازمند شدید مدارس مناطق محروم استان یزد

فصل سرد زمستان در حال فرا رسیدن است ، حداقل انتظار هر کودکی در فصل سرما ، داشتن لباس و کفش گرم می باشد ..... در قدم اول این پروژه به جهت تهیه و اهداء 78 کفش گرم زمستانی بین 78 کودک نیازمند شدید مدارس مناطق محروم استان یزد تهیه شده و به شما حامیان گرامی ارائه می گردد....

5,060,000 تومان

از 4,888,500 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

763 نفر

حامی پروژه

104%
104% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

پاهای گرم : توزیع 78 کفش زمستانی بین 78 کودک نیازمند شدید مدارس مناطق محروم استان یزد

از فصل های سرد بیزارم

 روی آسفالت خیابان ها

 پاهای برهنه ام یخ می زنند

 این روزها به باران دل بسته ام

 حتم دارم این باران های هر روزه

 اشک خداست که دارد به حال من می ریزد

می دانم روزی

 خدا دستم را خواهد گرفت

 و به من کفشی را خواهد داد

 این کفش های پاره

 دیگر برایم کوچک شده است

 خدایا من اشکت را نمی خواهم

 دستم را بگیر

 

مقدمه :

همانطور که مستحضر هستید ، فصل پاییز شروع شده و هر روز هوا سرد تر و سرد تر می شود …

در این پروژه انسان دوستانه ، بر اساس مشاهدات میدانی و بازدیدهای مکرر مددکاران موسسه خیریه حامی راه انسانیت متوجه شدیم در مدارس مناطق محروم استان یزد کودکانی هستند که به دلیل فقر از داشتن کفش مناسب و گرم در فصل سرد زمستان محروم هستند و این امر باعث آزار و اذیت این کودکان محروم می گردد. به خصوص وقتی بسیاری از دوستان و همکلاسی های خود را می بینند که کفش گرم و راحتی به پا دارند و به راحتی در فصل های سرد سال می دوند و بازی می کنند.


جلسه نیاز سنجی اولیه :

 

 

بنابر جلسه نیازسنجی در محل دفتر مرکزی موسسه و برآورد نیازسنجی های اولیه و ثانویه پروژه تصمیم برآن گرفته شد که با تهیه 78 کفش و هدیه دادن آنها به 78 کودک نیازمند شدید ( 39 کودک پسر و 39 کودک دختر ) شناسایی شده مدارس مناطق محروم استان یزد ، کمکی هرچند کوچک ولی تاثیر گذار به این کودکان معصوم ارائه گردد .

 

 

 

 

 

زمستان در استان یزد :

استان یزد ، یک استان کویری در مرکز کشور می باشد و در نظر اول به گرما و دمای بالا در تابستان آتشین آن معروف می باشد ، اما روی دیگر سکه آب و هوای این استان در فصل سرد زمستان می باشد ،  آب و هوای استان یزد به علت قرار گرفتن در کمربند خشک جهانی دارای زمستان‌های سرد و کاملاً خشک می باشد .

این خشکی و عدم رطوبت هوا می تواند باعث ترک خوردن پاهای کودکانی می گردد که کفش مناسب به پا ندارند .


 

سرمای بالای شهر و سرمای پایین شهر :

عجب تناقضی اینجا حکم فرماست !!!!

سرما برای بچه های بالای شهر زیباست و رُمانتیک اما برای پاهای یخ زده ی کودکان پایین شهر نه زیباست و نه رُمانتیک ، بلکه بسیار دردناک و زجر آور است ...

به پا کردن کفش زمستانی گرم و راحت ، تنها سهم کوچکی از زندگی برای هر انسانی است ، البته که آن نیز از این کودکان نیازمند توجه دریغ شده است.

 

 

 

چرا کودکان ؟

از آنجایی که جنب و جوش کودکان از بزرگسالان بسیار بیشتر است و بیشتر از آنان در معرض هوای سرد ، باد های شدید ، باران و برف قرار می گیرند .

 

انتخاب نوع و جنس محصول :

با توجه به محدودیت های مالی موجود و تعدد نیازمندان ، برای آنکه بتوانیم با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته و تعداد بیشتری تحت پوشش این پروژه قرار بگیرد ، با بررسی اجمالی بازار کفش ایران ، تصمیم بر آن گرفته شد که کفش های مورد نظر گرم ، راحت و ساده باشد و جزو محصولات با کیفیت و قیمت مناسب موجود در بازار در نظر گرفته شود .

 

محصول انتخاب شده برای این پروژه :
 

 

پای انسان "قلب دوم" نام گذاری شده است :

پاهایی که هر روز مسافت‌های طولانی با آنها راه می‌رویم و از کوچه‌ها و خیابان‌ها عبور می‌کنیم، یکی از حیاتی‌ترین اعضای بدن انسان‌ است که قلب دوم هم نامیده شده است. گاه همین پاها نشانه سلامت کل بدن بوده و گاه با مشاهده کوچک ترین علامتی روی آن می‌توان به وجود مشکلی در بدن پی برد.

 

تغییرات دمای پا و زخم ها و رنگ های مختلف ایجاد شده روی آن می تواند بیانگر شرایط درونی بدن و کیفیت سلامت افراد باشد. بنابراین هرگز از ظاهر و سلامت پاهای خود غافل نشوید و بهداشت آنها را بخوبی حفظ کنید.

 

نیاز سنجی مالی پروژه :

پاهای گرم : توزیع 78 کفش زمستانی بین 78 کودک نیازمند شدید شناسایی شده مدارس مناطق محروم استان یزد

( 39 کودک پسر و 39 کودک دختر )

 


پیش فاکتور :

پاهای گرم : توزیع 78 کفش زمستانی بین 78 کودک نیازمند شدید شناسایی شده مدارس مناطق محروم استان یزد

( 39 کودک پسر و 39 کودک دختر )


توضیحات و جزئیات کامل مربوط به کفش های دخترانه خریداری شده :


توضیحات و جزئیات کامل مربوط به کفش های پسرانه خریداری شده :

 

سوابق موسسه حامی راه انسانیت :

     موسسه حامی راه انسانیت ، به عنوان یک مرکز خیریه مردمی و غیر دولتی ، با شماره ثبت 1546 و با مجوز و تحت نظارت اداره کل بهزیستی یزد می باشد.

تا کنون پروژه های موفق و مستند بسیاری توسط این موسسه انجام شده است که به عنوان نمونه چند مورد را که باهمکاری و پشتیبانی و حمایت سایت وزین دونیت ( 2nate )   انجام شده را ارئه می نماییم :

 

مستندات و صحت انجام دقیق پــروژه :

بر طبق ضوابط و قوانین مصوب موسسه خیریه حامی راه انسانیت ، کلیه مراحل پروژه های این مجموعه از ابتدا تا انتها ( خرید ، آماده سازی و توزیع ) به صورت کامل همراه با مستندات به صورت فیلم ، عکس ، فاکتور ، رسید پرداخت پول ، گزارش تراکنش های بانکی و گزارش نهایی پروژه به صورت کامل در اختیار حامیان مهربان این پروژه قرار می گیرد .

 

 

پاداش برنزی

مبلغ 10,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

از 5 نفر اولی که مبلغ حداقل 10 هزار تومان از این پروژه حمایت کنند در کانال تلگرام و وبسایت موسسه با درج نام و مشخصات آنها در بخش حامیان موسسه ( دستان مهربان ) قدردانی می گردد.


زمان تحویل: آذر 1396

پاداش نقره ای

مبلغ 20,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

از 5 نفر اولی که مبلغ حداقل 20 هزار تومان از این پروژه حمایت کنند در کانال تلگرام و وبسایت موسسه با درج نام و مشخصات آنها در بخش حامیان موسسه ( دستان مهربان ) قدردانی می گردد. تقدیرنامه ای شکیل از جانب موسسه به ایشان تعلق می گیرد ( قابل دانلود از سایت ) .


زمان تحویل: آذر 1396

پاداش طلایی

مبلغ 50,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

از 5 نفر اولی که مبلغ حداقل 50 هزار تومان از این پروژه حمایت کنند در کانال تلگرام و وبسایت موسسه با درج نام و مشخصات آنها در بخش حامیان موسسه ( دستان مهربان ) قدردانی می گردد. تقدیرنامه ای شکیل از جانب موسسه به ایشان تعلق می گیرد ( قابل دانلود از سایت ) . اهداء بن 10 درصد تخفیف خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی کتابفروشی دات کام ( حامی موسسه )


زمان تحویل: آذر 1396

پاداش ویژه VIP

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 5 از 5 مانده

از 5 نفر اولی که مبلغ حداقل 100 هزار تومان از این پروژه حمایت کنند در کانال تلگرام و وبسایت موسسه با درج نام و مشخصات آنها در بخش حامیان موسسه ( دستان مهربان ) قدردانی می گردد. تقدیرنامه ای شکیل از جانب موسسه به ایشان تعلق می گیرد ( قابل دانلود از سایت ) . اهداء بن 10 درصد تخفیف خرید کتاب از فروشگاه اینترنتی کتابفروشی دات کام ( حامی موسسه ) امکان حضور در تمام مراحل پروژه ( خرید ، حمل و نقل ، تحویل و ... )


زمان تحویل: آذر 1396