دستگاه چاپ سابلیمیشن

دستگاه چاپ سابلیمیشن

با توجه به شرایط و رشته تحصیلی که داریم این توان رو در خودمون سراغ داریم که با خرید این دستگاه بتونیم در زمینه طراحی و چاپ بر روی انواع وسایل مختلف که دستگاه سابلیمیشن می تونه انجام بده،یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنیم ...

هنوز هیچی

از 4,500,000 تومان

30 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

دستگاه چاپ سابلیمیشن

سلام
با توجه به شرایط و رشته تحصیلی که داریم این توان رو در خودمون سراغ داریم که با خرید این دستگاه بتونیم در زمینه طراحی و چاپ بر روی انواع وسایل مختلف که دستگاه سابلیمیشن می تونه انجام بده بتونیم یک کسب و کار کوچک  راه اندازی کنیم  

دستگاه چاپ یا پرس سابلیمیشن؟
در واقع این دستگاه یک پرس حرارتی می باشد نه یک دستگاه چاپ. در بسیاری از سایت ها نام این دستگاه را دستگاه چاپ همه کاره عنوان کرده اند و شاید کسی که در اولین نگاه با این نام مواجه میگردد فکر میکند که این دستگاه مستقیما کار چاپ را انجام میدهد. اما واقعیت این است که چاپ توسط یک پرینتر انجام می گیرد و این دستگاه با حرارت بالا وظیفه فیکس نمودن رنگ روی سطح مورد نظر را انجام میدهد. در واقع این دستگاه هیچ رنگی در خود ندارد بلکه یک دستگاه پرس حرارتی است که وظیفه تصعید و انتقال رنگ از روی کاغذ بروی جسم را به عهده دارد. اگر به منابع خارجی نگاهی بیاندازید خواهید دید که از این دستگاه به عنوان پرس حرارتی یا پرس سابلیمیشن نام برده می شود.

آیا خرید دستگاه 6 کاره برای چاپ کافیست؟
جواب این سوال منفیست. شما برای چاپ به یک پرینتر نیز در کنار این پرس نیاز خواهید داشت.
1- پرینتر جوهر افشان سری Epson دارای تانک و مخزن ( علت استفاده از مخزن به صرفه بودن و همچنین استهلاک بسیار کمتر دستگاه میباشد. )**پرینتر نیز باید خریداری شود**
2- دستگاه پرس حرارتی 6 کاره سابلیمیشن
3- یک دستگاه رایانه

چاپ سابلیمیشن چیست؟

اگر می‌خواهید روی لیوان، بشقاب، سنگ، کاشی، چوب، پارچه و بسیاری از اجناس دیگر چاپ کنید؛ بهترین راه‌حل استفاده از چاپ سابلیمیشن است. فرآیند چاپ سابلیمیشن بسیار ساده است، کافی است طرح دلخواه‌تان را پرینت بگیرید، بر روی محصول مورد نظر (مثل لیوان – که البته باید از قبل آماده چاپ شده باشد) بچسبانید، با دستگاه حرارت دهید و تمام. طرح مورد نظر بر روی لیوان چاپ شده و آماده است.

اجازه دهید کمی بیشتر در مورد سابلیمیشن صحبت کنیم. چاپ سابلیمیشن که به نام چاپ حرارتی نیز شناخته می‌شود، یکی از بهترین روش‌های چاپ بر روی اشیاء به حساب می‌آید. اساس کار چاپ سابلیمیشن بر پایه تصعید مواد بوده و با این کار جوهر از کاغذ مخصوص به جنس مورد نظر منتقل می‌شود.

کیفیت چاپ در این روش بسیار بالاست. بعد از چاپ طرح پاک نخواهد شد، قابل شست‌وشو بوده و بالاخره با توجه به هزینه پایین آن نسبت به سایر روش‌های چاپ بر روی سطوح می‌توان حتی یک عدد سفارش را با کیفیت بالا و در سریع‌ترین زمان انجام داد.

برای شروع کار سابلیمیشن یک عدد پرینتر جوهر افشان، کاغذ مخصوص سابلیمیشن، دستگاه پرس حرارتی و چسب نسوز لازم است. با این موارد می‌توان با کیفیت عالی عکس و طرح مورد نظر را بر روی سطح مورد نظر چاپ کرد.

به عنوان مثال برای چاپ عکس بر روی لیوان، ابتدا عکس را بر روی کاغذ مخصوص پرینت کرده، کاغذ را بر روی لیوان با چسب نسوز می‌چسبانیم و سپس درون قالب قرار می‌دهیم. بعد از چند دقیقه عکس مورد نظر بر روی لیوان چاپ شده و آماده است.

 

حمایت مصرفی کوچک

مبلغ 30,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

یک تیشرت با طرح دلخواه


زمان تحویل: مهر 1396

حمایت مصرفی متوسط

مبلغ 60,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

یک تیشرت و یک ماگ با طرح دلخواه


زمان تحویل: مهر 1396

حمایت مصرفی بزرگ

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 30 از 30 مانده

دریافت دو تیشرت و دو ماگ با طرح دلخواه


زمان تحویل: مهر