راه اندازی کسب کار موبایلی برای کرمانشاه

راه اندازی کسب کار موبایلی برای کرمانشاه

زلزله ی کرمانشاه علاوه بر منازل، ادارات و کسب و کارها را نیز با خاک یکسان کرد! با دونیت در این پروژه کمک میکنید چند نفر از ساکنان آنجا که بیکار شده اند را استخدام کنیم تا از آسیب های اجتماعی جلوگیری کنیم

هنوز هیچی

از 20,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

راه اندازی کسب کار موبایلی برای کرمانشاه

ما در حال انجام پروژه ای برای حل چندی از مشکلات خریدهای اینترنتی از اینستاگرام،تلگرام،سایت های فروشگاهی کوچک و متوسط هستیم.

با حمایت از این پروژه کمک میکنید کلاهبرداری های اینترنتی با استخدام تعدادی از زلزله زدگان کرمانشاهی ریشه کن شوند...

در حال حاضر نیازمند تامین مالی بخشی از پروژه توسط شما هستیم!

در قبال کمک مالی شما، ما 50% نیروی کاری شرکت خود که به انجام دورکاری خواهند پرداخت را از میان زلزله زدگان کرمانشاه انتخاب میکنیم.(استخدام برلی افرادیست که کد ملی و کدپستی آنها متعلق به کرمانشاه باشد)(با یک تیر 2 نشان خواهید زد، در قدم اول کمک میکنید تعدادی از افراد که کار خود را بواسطه ی زلزله از دست داده اند دوباره وارد کار شوند تا از آسیب های اجتماعی و خانوادگی آنها جلوگیری شود، در قدم بعدی کمک میکنید یکی از مشکلات مالی در عرصه ی خریدهای اینترنتی کشور حل شود )

حقوقی که درآینده به این کارکنان پرداخت خواهد شد بیش از 1.000.000 تومان است و با افزایش حجم پروژه ،این مبلغ قابل افزایش خواهد بود که کمک میکند افراد شغل قبلی خود را بازسازی کنند یا عاشق کاری شوند که در شرکت ما انجام خواهند داد.

به دلیل خصوصی بودن پروژه و ایده ما در حال حاضر نمیتوانیم کسب و کار خود را بصورت عمومی در اختیار دیگران قرار دهیم اما اگر مایل هستید بیشتر درباره ی ما بدانید میتوانید از طریق تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید(آی دی من: @mehdiganjkhani )

---

همچنین فروشندگانی که مایل به حمایت از این طرح جهت افزایش فروش خود هستند میتوانند با استفاده از این اطلاعیه سهم معنوی این کار را نیز در کارنامه ی خود ثبت نمایند و کارمزد0% جهت خدمات ما در آینده از بابت فروش هایشان دریافت نمایند.

کارمزد نصف!

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 80 از 80 مانده

این پاداش مختص افرادیست که از طریق اپ ما اقدام به خرید کالا خواهند کرد و تا 10 سال آینده نصف کارمزدی که سایرین پرداخت میکنند پرداخت خواهند کرد!


زمان تحویل: خرداد 1397

کارمزد صفر%

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

تعداد محدود 20 از 20 مانده

این قسمت مختص فروشندگانیست که از طریق نرم افزار ما اقدام به فروش کالا خواهند کرد و با پرداخت این دکمه، تا 10 سال آینده هیچ کارمزدی از کل معامله کسر نخواهد شد که میتوانند از این مزیت در بازاریابی و افزایش فروش خود استفاده کنند


زمان تحویل: خرداد 1397