مجموعه سرزمین خشایارشا

مجموعه سرزمین خشایارشا

در حال پایه ریزی سایتی با نام Fxcma.com می باشیم که بتوانیم در عرصه بین الملل همچون سایت های بزرگ و تراز اول دنیا مانند اینوستینگ ، بلومبرگ عمل کنیم و 60 درصد پروژه کامل شده است برای برنامه نویسی و گسترش سایت نیازمند کمک مالی هستی

هنوز هیچی

از 300,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

مجموعه سرزمین خشایارشا

1. هدف و موضوع پروژه ؟

ایجاد یک مجموعه اقتصادی جهانی همچون سایت های بزرگ دنیا مانند اینوستینگ، تریدینگ ویو، الیوت جهانی، بلومبرگ، فارکس فکتوری و .... جهت بررسی اقتصاد دنیا و تحلیل بازارهای مالی تمام دنیا و آموزش. که همچنان نمونه های اولیه را در سایت مشاهده میکنید که از بازارهای مختلف حتی بازار ایران مثل دلار نفت سکه بازار سرمایه نیز تحلیل های مبسوطی درج شده است و آموزش های نوین و اکتشافی خودمان گذاشته شده است.

 

2. مراحل پروژه (راه حل شما برای مشکل فوق چیست؟)

در مرحله اول ما سایت اولیه را ایجاد نمودیم و مطالب پایه را وارد نمودیم و استقبال گرمی شد. بعد از گذشت یک سال ما دامنه خود را به چندین سال تمدید نمودیم و سرور خود را برای دو سال رزرو کردیم و سایت را به صورت اختصاصی از صفر طراحی انجام شد که بالغ بر پانزده میلیون هزینه گرفت و اکنون نیز مراحل توسعه سایت که بتوانیم هر بخش را بیافزایم نیاز به هزینه برنامه نویسی است و همچنین ایجاد یک دفتر رسمی و انجام ریپورتاژ و استخدام کارمندان غیر تخصصی برای ترجمه مطالب و تایپ و انتشار در سایت ها و شبکه ها.

 

3. معرفی متولی پروژه (شما که هستید و چه تجربیات مشابهی دارید؟)

ما نیز از نظر علمی دارای سبک اکتشافی در بازارهای مالی هستیم و توانسته ایم تجزیه تحلیل بازارها و اقتصاد را متحول نمائیم که نیازمند پشتیبانی برای معرفی در دنیا هستیم.که همه بزرگان بازار نیز این راه را طی نموده اند و چون از خود چیز جدیدی داشتند توانستند به شهت بین المللی نائل گردند.  بنده دارای هفت سال سابقه کار در کارگزاری و مشابه همین سایت را داشته ام و توانسته ام سبک جدید از تئوری آشوب، موج، تعادل و اقتصاد توام با هم را کشف نمائیم و محاسبات جدیدی نیز برای بازارها بدست بیاورم که حاصل ده سال مطالعه و تجربی عملی در بازارهاست.

 

4. پروژه در حال حاضر در چه مرحله‌ای است؟

پروژه اکنون یک سال و نیم از آن میگذرد و توانسته ایم با تولید محتوا تخصصی و طراحی از پایه سایت رتبه مناسبی در گوگل و آلسکا دریافت نمائیم که بی شک اگر آن چیزی که در ذهن دارم پیاده شود سایت های رتبه تراز اول ایران و دنیا خواهیم شد. اکنون از مرحله ابتدایی بارگذاری سایت عبور کردیم و طراحی انحصاری آن شکل دادیم و بخش کاربری و پشتیبانی آن را سوار نمودیم و سایت انگلیسی آن را در حال آماده سازی هستیم. می توان گفت 60 درصد کار پیشرویی شده است و 40 درصد مابقی در توسعه سایت و تولید محتوا خلاصه می گردد که تولید محتوا را کاملاً قادر به انجام ان هستیم اما برای توسعه سایت مثل آوردن دیتاهای بازارهای مختلف در سایت به صورت شکیل و نمودارها نیازمند برنامه نویسی مجزا است.

 

5. برای انجام این پروژه، به چه میزان مشارکت مالی نیاز دارید؟

ما برای برنامه نویسی قسمت توسعه سایت که در بالا عنوان شد همچنین ایجاد آگاهی در سایت ها الاخصوص موتورهای جستجوگری مثل گوگل و ایجاد یک دفتر و حقوق چهار کارمند تا یک سال اول که این سایت به بالاترین رتبه خود برسد نیازمند هزینه هستیم. که این هزینه ها متغییر هست و نمی توان چیز دقیق متصور شد جز حقوق کارمندان و ایجاد یک دفتر پشتیبانی با این وجود ماهانه به 4 کارمند دو میلیون تا یکسال داده شود، مبلغی بالغ بر 96 میلیون معادل نه هزار دلار برای این قسمت نیازمند هستیم. 50 برای ایجاد یک دفتر و میز و ... 50 میلیون نیز برای برنامه نویسی و 100 میلیون برای تبلیغات که سرجمع نزدیک به 300  میلیون معادل چیزی کمتر از 30 هزار دلار نیازمند هستیم.

 

6. مبلغ مورد نیاز را "دقیقاً" صرف چه اموری خواهید کرد؟

- برنامه نویسی قسمت توسعه برای ایجاد دیتاهای بازارهای مختلف و نمودارها و قسمت کاربر محوری مثل سایت تریدینگ ویو و بلومبرگ

- ایجاد دفتر پشتیبانی

- ریپورتاژ آگهی در سایت ها و موتورهای جستجوگر

- حقوق 4 کارمند 

 

7. مزیت طرح شما نسبت به طرح های مشابه چیست؟

مزیت ما این هست که دارای علم اقتصادی هستیم که هیچ یک از آنها دارا نیستند و خود کاشف سبک و تئوری جدید در بازارها می باشم و قادر هستیم اقتصاد ها را متحول سازیم

 

8. منفعت شما از انجام این پروژه چیست؟ (مدل درآمدی)

مدل درآمدی ما در چنین سایتی مختلف می باشد منجمله اخذ تبلیغات از کارگزاران، یا اخذ نمایندگی از کارگزاران و افتتاح حساب برای کلاینت ها و مشتری ها، فروش آموزش و بسترهای آموزشی، فروش تحلیل و مشاوره های اقتصادی و هر آنچه در بازارهای مالی و اقتصاد وجود دارد می توان پیاده نمود. حتی پا را می توان فراتر گذاشت و نماینده انحصاری برای بانک شد مثل پروایدر و تسویه کننده معاملات مشتریان سراسر دنیا تبدیل شد و کمیسیون و کارمزدها دریافت نمود.

 

9. در ازای مشارکت، چه چیزی عاید مشارکت کنندگان می شود؟

بدون شک کسانی که در این راه ما را همراهی کنند همچون شخص بنده که موسس آن هستم دارای سهم سود این پروژه خواهند شد.

​​

 

 

سایت آموزشی تحلیلی بازارهای مالی بین المللی

مبلغ 0 تومان

0

حامی

تعداد محدود 10 از 10 مانده

هر شخصی که دو میلیون تومان از پروژه را تامین کند پنج درصد سهم بازدهی سایت را نصیب خود خواهد کرد .

بعنی در عمل 50 درصد سهام شرکت را به افراد حامی واگذار خواهیم کرد.

دوم اینکه هر شخصی نیز حامی یافت کند دو درصد سهام برای ایشان خواهد شد و 3 درصد برای حامی در هر دو میلیون تومان


زمان تحویل: آبان