هزینه آموزش هنرستان منطقه محروم

هزینه آموزش هنرستان منطقه محروم

من دبیر هنرستان شهید امینی هستم. ما در یک منطقه محروم بین مشهد و تربت حیدریه هستیم(منطقه احمد آباد). دروس هنرستان هزینه بر هستند ولی کمکی به مدرسه نمیشه. برای آموزش امسال نیاز داریم که این پول جمع بشه وگرنه عملا بچه ها هیچ آموزش مفیدی نخواهند دید.

هنوز هیچی

از 11,000,000 تومان

90 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

هزینه آموزش هنرستان منطقه محروم

من فرید مختاری فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه فردوسی مشهد هستم و فعالیت فنی و مهندسی خودم رو از پارک علم و فناوری خراسان و در شرکت های دانش بنیان آغاز کردم. من صرفا به دلیل علاقه ای که به آموزش دارم سال قبل وارد آموزش و پرورش شدم. به علاوه در واحد تحقیق و توسعه یک شرکت دانش بنیان در شهرک صنعتی توس کار می کنم. از شما خواهش میکنم چند دقیقه فرصت خودتون رو در اختیار من بگذارید و این پروژه رو مطالعه کنید.

اگر امسال بتونیم چند دانش آموز رو بیشتر از پارسال با آموزش با کیفیت از هنرستان فارغ التحصیل کنیم، یعنی چند شغل مستقل برای این چند جوون.

چه بسا تعدادی از همین ها بتونن در همین مناطق کمتر برخوردار کسب و کارهایی راه بندازن و مردم روستای خودشون رو مشغول به کار کنن.

این یعنی در زمان کمی به چرخیدن اقتصاد منطقه ای محروم کمک کردیم و صد ها نفر رو از افسردگی بیکاری و از تمام فسادی که میتونه با خودش بیاره نجات دادیم.

آموزش ابتدای هر تغیییری است.

هزینه های جمع آوری شده صرف خرید مواد مصرفی کارگاه هنرستان در رشته تاسیسات خواهد شد. این مواد معمولا شامل موارد زیر است:

- لوله فولادی، لوله گالوانیزه،نبشی آهنی، قوطی آهنی، سیم جوش، انواع پیچ و مهره و میخ، لوله پلاستیکی، لوله پنج لایه، ورق آهنی، عایق های حرارتی، و ...

به علاوه تعدادی از تجهیزاتی که لازم هستند:

- فن کویل، گرماتاب، انواع آچار و پیچ گوشتی، حدیده، حدیده برقی، لوله بر، منبع انبساط، و ...

به طور تخمینی لااقل 11 میلیون تومان باید برای امسال جمع آوری شود تا "حد اقل" آموزش به هنرجویان داده شود. اگر از این مقدار بیشتر جمع آوری شد صرف خرید تجهیزات بیشتر خواهد شد.