اشتغالزایی برای جوانان روستاهای محروم مجاور امام رضا(علیه السلام)

اشتغالزایی برای جوانان روستاهای محروم مجاور امام رضا(علیه السلام)

قصد داریم با توکل برخدا و کمک شما دونیتی های عزیز، برای حدود 240 نفر از جوانان روستاهای محروم مجاور امام رئوف، اشتغالزایی پایدار داشته باشیم. شما هم ما را در تحقق این هدف خداپسندانه یاری و همراهی کنید.

هنوز هیچی

از 44,000,000 تومان

60 روز

زمان باقی مانده

0 نفر

حامی پروژه

0%
0% کامل شده

با اطمینان حمایت کنید

در صورت عدم موفقیت پروژه در تامین مبلغ هدف، حمایت پرداختی به حساب شما در دونیت بازگشت داده خواهد شد.

بانی پروژه

اشتغالزایی برای جوانان روستاهای محروم مجاور امام رضا(علیه السلام)

معرفی طرح:

تصمیم گرفتیم با دانش و تجربه ای که در زمین پرورش طیور داریم، برای مبارزه با فقر و توانمندسازی جوانان روستاهای محروم مجاور امام رئوف، امام رضا (علیه السلام) (روستای کلاته منار، روستای گاوبرج، روستای خارزار، روستای قلعه نو، روستای شورک ملکی) طرحی را اجرا کنیم که طی آن برای حدود 40 نفر از جوانان این روستاها بصورت مستقیم و حدود 200 نفر از آنها بصورت غیرمستقیم کار ایجاد شود.

 

قرار هست پرورش بلدرچین با تجهیزات و روش های مدرن روز را به این جوانان آموزش بدیم و در مزرعه ی پرورش بلدرچین که زمین آن را خریداری کردیم و درحال ساخت هست بکارگیری کنیم.

 

دونیتی های عزیز کلی اتفاق قشنگ توراهه؛ فقط کافیه دست بجنبونید و با قلب های مهربان تون و دستهای سخاوتنمدتون اینبار هم شرایط خوشحالی و اشتغال این جوانان را شما باعث بشید و دعای خیر روستائیان محروم بویژه جوانانشون را برای خودتون داشته باشد.


اهداف طرح:

  • ایجاد اشتغال پایدار و راحت برای جوانان روستاهای محروم مجاور امام رضا (علیه السلام)؛
  • افزایش توان اقتصادی خانواده ها و بویژه جوانان روستایی؛
  • حفظ کرامت روستائیان عزیز و ارتقای عزت نفس آنها؛
  • محرومیـت زدایـی و خدمـت به روستائیان عزیز؛
  • تحقق اقتصاد مقاومتی با استفاده از راهبرد مدیریت جهادی؛

لطفا ما را در اجرای این طرح فوری و ضروری و خداپسندانه یاری کنید. با نذر اشتغال به نیت امام رئوف، امام رضا (علیه السلام) ما را در رسیدن به اهداف طرح کمک و یاری کنید.

منتظر یاری شما خوبان هستیم

یاعلی مدد

 

کمک به خانواده های فقیر روستایی

مبلغ 100,000 تومان

0

حامی

با این کمک ارزشمند و خداپسندانه شما بعداز اجرایی شدن پروژه به همین مبلغ از محصولات تولیدی مزرعه بابت کمک به خانواده های نیازمند روستایی محدوده پروژه از طرف شما کمک خواهد شد.

به نیت تهیه غذای حرم کمک میکنم

مبلغ 500,000 تومان

0

حامی

با این کمک ارزشمند و خداپسندانه شما بعداز اجرایی شدن پروژه به همین مبلغ بابت تهیه غذای حرم آستان قدس رضوی از طرف شما پرداخت خواهد شد.

به هدف تامین وام اشتغال برای جوانان روستاهای محروم

مبلغ 1,000,000 تومان

0

حامی

با این کمک ارزشمند و خداپسندانه شما بعداز اجرایی شدن پروژه به همین مبلغ به جوانان مستعد روستاهای محروم محدوده پروژه وام قرض الحسنه اشتغالزایی پرداخت میشه و پول شما مداوم در وام اشتغالزایی خرج خواهد شد.